Inna Kimdir, Hayatı, Inna Hakkında Bilgi

inaYazımızda Inna kimdir, Inna’nın hayatı, Inna hakkında bilgi konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Inna’nın gerçek adı nedir? Inna ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismi Elena Alexandra Apostoleanu’dur. Inna Rusça’da “güçlü su” anlamına gelmetedir.

Inna kimdir? Inna kısaca Romanya’lı şarkıcı, şarkı sözü yazarı ve dansçıdır. 2008 yılında çıkardığı çıkış albümü olan ve “Hot” ismini taşıyan çalışmasıyla Balkan ülkeleri, İngiltere ve Amerika başta olmak üzere tüm dünyada tanınır hale gelmiştir. Albümün ilk single’ı Amerika gibi ülkelerde listelerin ilk sırasında yer almıştır. Sanatçının hem albüm hem de dans gösterisi Romanya’da 2009 yılında MTV müzik ödülü kazanmıştır. Ayrıca Inna You Tube’da 1 milyarın üstünde görüntülenme elde eden ilk Avrupalı kadın şarkıcıdır. Şarkıcının 2012’de çıkardığı ikinci stüdyo albümü olan “I Am the Club Rocker” Romanya’da yılın albümü ödülünü kazanmıştır.

Inna’nın yeni albümü hangisidir? Inna 2013 yılının Mart ayında “Party Never Ends” ismindeki üçüncü stüdyo albümünü çıkarmıştır.

Inna ne zaman doğdu? Inna 1986 yılında doğmuş genç sayılabilecek bir sanatçıdır. Inna’nın doğum tarihi 16 Ekim 1986’dır. Inna’nın burcu nedir? Inna’nın burcu terazidir.

Inna nerelidir? Inna bir Romanyalıdır. Romanya’nın Mangalia kentinde doğmuştur. Inna nerede yaşamaktadır? Inna günümüzde Romanya’nın Karadeniz tatil yerlerinden olan Neptun kentinde yaşamaktadır.

Inna’nın sevdiği renk nedir? Inna mavi ve yeşilin farklı karışımlarını turkuaza yakın renkleri sevmektedir.

Inna kimdir, Inna’nın hayatı, Inna hakkında bilgi konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son olarak Inna’nın fiziksel özelliklerinden bahsedeceğiz. Inna’nın boyu kaçtır? Inna’nın boyu 1,63 metredir. Inna’nın saç rengi nedir? Inna siyah saçlara sahiptir. Inna’nın göz rengi nedir? Inna ismi ile tanınan sanatçı koyu kahverengi gözlere sahiptir.

You may also like...

14 Responses

 1. ali diyor ki:

  düzgün konuşun

 2. Vüsal(kris) diyor ki:

  Inna sen benim aşkımsın. Ben seni çok seviyorum. Kendim Romániadayım .

 3. volkan diyor ki:

  inna suan nerde oturuyor. inna seni seviyorummm

 4. fuat diyor ki:

  Seni hep ruyamda goruyorum ve senin en buyuk hayranınım kisaca seni çok seviyorum I LOVE YOU INNA

 5. inna diyor ki:

  Hello.My name is Inna.You love.Good by.

 6. inna diyor ki:

  merhaba ben rusem yani rusyaliyem. moskovada doğmuş petersburgda 12 yaşina gelmişem sonra homs kentine yerleşmişek ama babam ukraynali yani ukraynanın odessa şehrinden olduğu için oraya yerleşmişek şimdi de turkiyenin Giresun şehrine gelmişek öç dil bilirem rusça anadilem Ukraynaca anadilem turkçe yi de turkıyeye geldığım içen bilirem bide İngilizcem vardır yanı dört dil bilirem innanın hayranıyem

 7. buket diyor ki:

  merhaba çağatay abi benim adım buket arkadaşımın adı aşkınsu seni SEVİYORUZ

 8. Club Rocker diyor ki:

  Inna nın hayranlarından biriyim <3 Club Rocker olmaktan gurur duyorum Inna nın en sevdiği içecek portakal suyu en sevdiği yiyecek türkiyede kebap tır Inna yemek çeşitleri olarak sulu yemekleri sevmez Inna hakkında ne isterseniz sorun bana 😀

 9. vedat diyor ki:

  inna seni seven ve sarkilarini devamlı dinleyen ve dinleten bir hayraninim

 10. sudem goksoy diyor ki:

  İnna’nın en çok sevdiği yemek nedir ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir