Jade Thirlwall Boyu ve Kilosu, Jade Thirlwall Hakkında Bilinmeyenler

screen1Jade Thirlwall hakkında bilinmeyenleri ve Jade Thirlwall kilosu, ölçüleri ve boyunu ele alacağımız yazımızda başarılı sanatçının fiziksel özelliklerine değineceğiz.

Öncelikle genç şarkıcı Jade Thirlwall’ın ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Jade Thirlwall’ın boyu kaçtır? Jade Thirlwall’ın boyu 1,60 metredir. Jade Thirlwall’ın kilosu kaçtır? Jade Thirlwall 49 kg kiloya sahiptir.

Jade Thirlwall’ın saç rengi nedir? Jade Thirlwall Little Mix grubunun diğer üyeleri gibi çeşitli renlere boyattığı saçları ile hayranlarının karşısına çıkmıştır. Jade Thirlwall kendisine yakıştığını düşündüğü hemen her renge saçlarını boyamıştır. Jade Thirlwall’ın doğal saç rengi ise açık kahverengidir. Jade Thirlwall’ın göz rengi nedir? Jade Thirlwall ismi ile tanınan sanatçı açık kahverengi renkli gözlere sahiptir.

Jade Thirlwall’ın ayakkabı numarası kaçtır? Jade Thirlwall’ın Amerikan standartlarına göre kaç numara ayakkabıları giyebildiği bilinmemektedir. Jade Thirlwall’ın beden ölçüsü kaçtır? Başarılı genç yıldız Jade Thirlwall Amerikan standartlarına göre 3 numara kıyafetleri giyebilmektedir.

Jade Thirlwall’ın ayırt edici özellikleri nelerdir? Jade Thirlwall’ın sıkça başına bağladığı kurdele ile görünmesi onu yansıtan farklı bir özelliktir. Jade Thirlwall saç şekli olarak bilinen birkaç farklı şekilde hayranlarının karşısına çıkmıştır. Saçlarını farklı renklere boyatarak stil olarak çeşitliliğe sıcak baktığını göstermiştir. Jade Thirwall’ın saç modellerine birkaç örnek verelim. Birincisi Little Mix “How Ya Doin?” müzik videosundaki siyah ve maviye boyanmış kıvırcık şeklinde; ikincisi yine siyah ve maviye boyalı dalgalı şekilli, üçüncüsü Little Mix “Wings?” müzik videosundaki gibi şarap rengi şeklinde dördüncüsü Little Mix “DNA” müzik videosundaki gibi mor renkli şekilde; beşincisi Little Mix “Change Your Life” müzik videosundaki gibi  tamamı mavi şekilde, altıncısı kırmızı ve dalgalı şekilde ve yedincisi yeşile boyalı şekildedir.

Jade Thirlwall tırnak boyası olarak genelde mavi, kırmızı ve siyah boyaları tercih eder. Ayrıca şekilli ikisi aynı diğer üçü farklı, hepsi farklı ve sadece uçlarını kırmızı renge boyadığı da görülmüştür.

Jade Thirlwall hakkında bilinmeyenleri ve Jade Thirlwall kilosu, ölçüleri ve boyunu konu olarak soru cevap şeklinde işlediğimiz yazımızda son soru Jade Thirlwall’ın ölçüleri nasıldır? Jade Thirlwall’ın vücut ölçüleri 81 cm- 59 cm- 81 cm şeklindedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir