Jade Thirlwall Hakkında Bilgiler, Jade Thirlwall Hakkında Gerçekler

screen1Yazımızda Jade Thirlwall hakkında gerçekler ve Jade Thirlwall hakkında bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Jade Thirlwall’ın gerçek adı nedir? Jade Thirlwall ismi ile tanınan sanatçının gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Little Mix grubunun genç üyesi Jade Thirlwall’ın tam ismi Jade Amelia Thirlwall şeklindedir.

Jade Thirlwall’ın takma adı nedir? Jade Thirlwall ismi ile tanınan sanatçının yakınları ve hayranları tarafından telaffuz edilen en bilinen takma isimleri “Cutie Mix”, “Pickle”, “Poopey” ve “Edna” gibidir.

Jade Thirlwall nerelidir? Jade Thirlwall İngiltere doğumlu bir İngiliz olan şarkıcıdır. Jade Thirlwall’ın doğduğu yer İngiltere’nin Tyne and Wear’a bağlı South Shields kentidir. Jade Thielwall’ın büyükbabası Mohammid Badwi ve büyükannesi ise Amelia Aziz’dir. Jade Thielwall’ın annesi Mohammid ve Amelia’nın tek kızlarıdır.

Yazımızın bu bölümünde Jade Thirlwall’ın ailesinden bahsedeceğiz. Jade Thirlwall’ın bir erkek kardeşi vardır. Jade Thirlwall’ın annesinin adı Norma Badwi şeklindedir. Jade Thirlwall’ın babasının ismi ise James Thirlwall’dır. Jade Thirlwall’ın annesi ve babasının işi aynıdır ve ikisi de farklı kurumlarda yönetici olarak çalışmaktadırlar.

Jade Thirlwall’ın anne ve babası 1987 yılında evlenmişlerdir. 1987 yılında Jade Thirlwall’ın abisi, 1992 senesinde ise Jade Thirlwall dünyaya gelmiştir. Jade Thirlwall’ın erkek kardeşinin adı Karl’dır. Norma ve James ayrılmışlar Jade Thirlwall annesinin yanında kalmıştır.

Jade Thirlwall’ın abisi Karl 2004 yılıda Shirleen ile evlenmiştir. Bu evlilikten iki çocuk dünyaya gelmiştir. Genç yaşında hala olan Jade, Shirleen’in 2011 yılında ikinci çocuğunu doğurması sonrasında sosyal medya üzerinden tebriklerini iletmiştir.

Jade Thirlwall hangi okulda okudu? Jade Thirlwall doğduğu kent South Shields’te bulunan “Performers’ Stage School” ve “St Wilfrid’s Community College” ismindeki okullarda eğitim almıştır. Ayrıca Jade Thirlwall 15 yaşına dek “Steps Dance ve Fitness” eğitimi almıştır. Buradaki dans eğtimeni Jade Thirlwall’ın iyi bir şarkıcı olduğunun farkına varmıştır. Ayrıca Jade Thirlwall okul korosunda şarkı söylemesi için teklif almıştır.

Jade Thirlwall’ın ilk televizyon programının ismi nedir? Jade Thirlwall 2008 yılında ilk defa televizyon izleyicilerinin karşısına çıkmıştır. “The X Factor” ismindeki şarkı yarışmasına yarışmacı olarak katılan Jade Thirlwall ilk kez katıldığı yarışmada tek başına yarışmıştır. Jade Thirlwall’ın ilk filminin ismi nedir? Jade Thirlwall 2014 itibarıyla henüz herhangi bir filmde oynamamıştır.

Jade Thirlwall hakkında gerçekleri ve Jade Thirlwall hakkında bilgileri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Jade Thirlwall’ın ilk albümünün ismi nedir? Jade Thirlwall 19 Kasım 2012 yılında ilk albümünü çıkarmıştır. Albümün ismi “DNA” şeklindedir ve Jade Thirlwall dışında Perrie Edwards, Jesy Nelson ve Leigh-Anne Pinnock’un da bulunduğu Little Mix adı altında bu albüm hazırlanmıştır. Bu albüm Little Mix grubunun çıkış albümüdür. 12 kayıttan oluşan “DNA” albümü toplamda 43 dakika 56 saniye sürmektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir