Jade Thirlwall’ın Sevdiği Şeyler, Favorileri, Jade Thirlwall’ın Hoşlandığı Şeyler

screen1Yazımızda Jade Thirlwall’ın sevdiği şeyleri, Jade Thirlwall’ın favorilerini ve Jade Thirlwall’ın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Jade Thirlwall’ın en sevdiği yemek hangisidir? Jade Thirlwall’ın genel anlamda lazanya yemeğini yemeyi sevdiği bilinmektedir. Jade Thirlwall ayrıca bisküvi ve çikolata yemekten de hoşlanmaktadır.

Jade Thirlwall’ın en sevdiği renk hangisidir? Jade Thirlwall en sevdiği renk olduğu bilinen mor ve deniz mavisi renklerinden hoşlanmaktadır.

Jade Thirlwall’ın en sevdiği şarkıcıların başında R&B, soul ve caz türlerinde verdiği eserlerle tanınan, dünya genelinde önemli bir hayran kitlesi olan, 28 yaşında iken evinde ölü olarak bulunan İngiliz şarkıcı Amy Winehouse gelmektedir. Jade Thirlwall bir ropörtajı esnasında ayrıca Motown ismindeki kayıt şirketi ile çalışma yapan şarkıcıların çoğunu beğendiğini ifade etmiştir.

Jade Thirlwall’ın en sevdiği ünlüler arasında ise ünlü İngiliz şarkıcı Cheryl Cole ve Amy Winehouse ile Amerikalı sanatçı Beyoncé yer almaktadır.

Jade Thirlwall’ın en sevdiği şarkılar arasında Amy Winehouse’un bir albümüne de ismini veren ünlü “Back to Black” şarkısı, yine bir dönem Amy Winehouse tarafından söylenen “To Know Him Is To Love Him” parçası, ünlü Amerikalı şarkıcı Beyonce’un üçüncü solo albümüne de ismini veren “I Am Sasha Fierce” ve İngiliz folk rock grubu Mumford & Sons’ın “Sigh No More” ismindeki şarkıları vardır.

Jade Thirlwall’ın sevdiği şeyleri, Jade Thirlwall’ın favorilerini ve Jade Thirlwall’ın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Jade Thirlwall hangi tür filmlerden hoşlanır? Jade Thirlwall genel anlamda Disney Channel filmlerinden hoşlanmaktadır.Jade Thirlwall’ın en sevdiği film hangisidir? Jade Thirlwall’ın beğendiği sinema filmleri arasında 2007 yapımı Richard LaGravenese tarafından yönetilen drama türünden bir film olan ve müzikleriyle ünlü olan “PS I Love U” ve 2008 Amerikan yapımı Will Smith’in başrol oynadığı yine drama türünden bir film olan “Seven Pounds” yer almaktadır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir