James Hetfield Hakkında Gerçekler, James Hetfield İle İlgili Bilgiler

James_HetfieldYazımızda James Hetfield hakkında gerçekler ve James Hetfield ile ilgili bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

James Hetfield’in gerçek adı nedir? James Hetfield ismi ile tanınan sanatçının gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. James Hetfield’in tam ismi James Alan Hetfield şeklindedir. James Hetfield’in takma adı nedir? James Hetfield ismi ile tanınan sanatçının yakınları ve hayranları tarafından telaffuz edilen takma isimleri Papa Het, Jaymz ve Mighty Het gibidir.

James Hetfield nerelidir? James Hetfield Amerikalı bir şarkıcıdır. James Hetfield’in doğduğu yer Amerika’nın Kaliforniya’ya bağlı Downey kentidir. Ünlü şarkıcının annesi ve babası tarafından Alman, İngiliz ve İrlandalı olan yakın akrabaları vardır.

James Hetfield hangi okulda okudu? James Hetfield lise eğitimi için doğduğu kent olan Downey’de bulunan “Downey High School” ismindeki okulda ve yine Kaliforniya sınırlarında yer alan Brea Olinda High School ismindeki okullara gitmiştir. James Hetfield müzik hayatına çok küçük yaşlarda adım attığı için okul ikinci planda kalmıştır. 9 yaşındayken piyano dersleri alan James Hetfield gençlik yıllarında ise çeşitli müzik grupları içerisinde yer almaya başlamıştır.

James Hetfield evlendi mi? James Hetfield evlidir.James Hetfield kiminle evli? James Hetfield Francesca Tomasi ile 17 Ağustos 1997 tarihinde evlenmiştir.

James Hetfield’in çocukları var mı? James Hetfield’in üç çocuğu vardır. James Hetfield’in çocuklarının isimleri sırasıyla Cali, Castor ve Marcella şeklindedir.

James Hetfield’in ilk albümünün ismi hangisidir? Metallica grubunun ünlü üyesi James Hetfield grup bünyesinde çıkardığı ilk albümü “Kill ‘Em All” ismini taşımaktadır. Albüm 1983 yılında çıkarılmıştır. Büyük ilgi gören albüm sadece Amerika’da 3 milyon satarak Metallica grubunun geleceğine büyük katkı sağlamıştır. Albüm ilk yayınlandığında toplamda 10 parçadan oluşmaktadır.

James Hetfield hakkında gerçekleri ve James Hetfield ile ilgili bilgileri soru cevapşeklinde ele aldığımız yazımızda son soru James Hetfield’in ilk filminin ismi nedir? James Hetfield 2004 yılında ilk kez bir filmde rol almıştır. Filmin orijinal ismi “Some Kind of Monster” şeklindedir. James Hetfield’in oynadığı bu film belgesel filmi niteliğindedir ve Metallica grubunu konu olarak almaktadır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir