James Hetfield’in Fiziksel Özellikleri, James Hetfield Hakkında Bilinmeyenler

James_HetfieldYazımızda James Hetfield’in fiziksel özellikleri ve James Hetfield hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü şarkıcı James Hetfield’in ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım.James Hetfield’in boyu kaçtır? James Hetfield’in boyu 1,85 metredir. James Hetfield’in kilosu kaçtır? James Hetfield 82 kg kiloya sahiptir.

James Hetfield’in saç rengi nedir? James Hetfield sarı saçlara sahip olan sarışın vokalistlerdendir. James Hetfield’in göz rengi nedir? James Hetfield ismi ile tanınan şarkıcı mavi renkli gözlere sahiptir.

James Hetfield’in ayırt edici özellikleri nelerdir? James Hetfield’in sol kolundaki yanık izleri onun en dikkat çekici farklılığıdır. Bu yanıklar 1992 yılında Montrael turu esnasında oluşmuştur. James Hetfield şarkı söylerken dikkat etmediği havai fişeklerin patlaması sonucunda vücudunda hasar oluşmuştur. Özellikle sol kolu bu kazadan ciddi yara almış bir süre sahnelerden uzak kalmasına neden olmuştur. Yine başka kazalar sonucu belirli dönemlerde sahnelerde yerini alamayan Metallica grubunun ünlü üyesi geçirdiği bir kaza sonrası kafasına otuzdan fazla dikiş atılmıştır.

Başarılı şarkıcı James Hetfield kazandığı ödüllerle de adından bahsettirir. Ünlü şarkıcı 9 kez Grammy Ödülleri’ni kazanmıştır. Ayrıca dünyanın en iyi 100 gitaristinin ele alındığı Joel McIver romanında 8. en iyi gitarist olarak gösterilmiştir.

Yazımızın bu bölümünde James Hetfield’in ailesinden bahsedeceğiz. James Hetfield’in annesinin ilk evliliğinden iki üvey kardeşi ve kendisinden küçük bir kız kardeşi vardır. James Hetfield’in annesinin ismi Cynthia Hetfield’dır. Cynthia Hetfield  opera sanatçılığı yapmıştır. James Hetfield’in annesi kendisi 16 yaşındayken kanser rahatsızlığından dolayı hayatını kaybetmiştir.

James Hetfield’in babasının adı ise Virgil Hetfield şeklindedir. Virgil Hetfield tır şoförlüğü yapmıştır. James Hetfield 13 yaşındayken annesi ve babası ayrılmış başarılı sanatçı annesinin yanında yetişmiştir. Virgil Hetfield ise 1996 yılında vefat etmiştir.

James Hetfield’in fiziksel özellikleri ve James Hetfield hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son olarak James Hetfield’in kardeşlerinin isimlerini vereceğiz. James Hetfield’in üvey erkek kardeşlerinin isimleri Chris ve Dave şeklindedir. John Haven’ın da kız kardeşinin adı ise Deanna Hetfield Rockwell şeklindedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir