James Hetfield’in Sevdiği Şeyler, Favorileri, James Hetfield’in Hoşlandığı Şeyler

James_HetfieldYazımızda James Hetfield’in sevdiği şeyleri, James Hetfield’in favorilerini ve James Hetfield’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

James Hetfield’in en sevdiği yemek hangisidir? James Hetfield’in hoşlandığı yiyecekler arasında en çok barbekü, Meksika yiyecekleri, istiridye ve patatesli et gibi yiyecekleri yemeyi sevmektedir. James Hetfield’in en sevdiği renk nedir? James Hetfield’in favori rengi mordur.

James Hetfield’in en çok müzik grupları hangileridir? James Hetfield’in çok sayıda müzik grubundan övgüyle bahsettiği bilinmektedir. Bu gruplardan bazıları Lemmy Kilmister tarafından kurulan ünlü İngiliz rock grubu “Motörhead”, yine İngiliz bir müzik grubu olan ve heavy metal türünden eserler veren “Iron Maiden”, Almanya’da kurulmuş bir hard rock grubu olan “Scorpions”, Avustralya tabanlı Sydney’de kurulmuş ünlü hard rock grubu “AC/DC”, İrlandalı hard rock grubu “Thin Lizzy”, 1970’lerde kurulmuş Amerikalı rock grubu “Lynyrd Skynyrd”, dünyada kurulmuş ilk heavy metal gruplarından birisi olan “Black Sabbath” gibi müzik gruplarıdır.

James Hetfield’in en sevdiği şarkıcılar hangileridir? James Hetfield’in favori şarkıcıları arasında 1957 doğumlu Avustralyalı bir rock müzisyeni olan ve aktörlük kariyeri ile de bilinen “Nick Cave” ve Amerikalı şarkıcı ve besteci “Tom Waits” gibi isimler vardır.

James Hetfield’in en sevdiği filmler hangileridir? James Hetfield’in favori filmleri arasında 1966 yapımı Sergio Leone tarafından yönetilen bir Western filmi olan “The Good The Bad And The Ugly (İyi, Kötü ve Çirkin)”, Quentin Tarantino’nun yönettiği 1994 yapımı efsanevi film “Pulp Fiction (Ucuz Roman)”, Orijinal adı “Vanishing Point” olan ve 1971 yılında Amerikan yapımı bir film olan “Ölüm Noktası”, 1969 Amerikan yapımı bir film olan ve klasikler arasına girmiş “Easy Rider (Geniş İnsan) ve 1996 yapımı Amerikan drama filmi “Sling Blade” gibi filmleri beğenmektedir.

James Hetfield’in sevdiği şeyleri, James Hetfield’in favorilerini ve James Hetfield’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru James Hetfield’in en sevdiği arkadaşı kimdir? James Hetfield’in sevdiği arkadaşları arasında en öne çıkan isim Dennis ismi bir dönem ön plana çıkmıştır. Dennis verdiği bir kartta “Sen olmazsan ben yaşayamam.” şeklinde yazıyı arkadaşı ile paylaşmıştır. İyi arkadaşı olduğu bilinen country müzik şarkıcısı “Eric Church”ü de 2012 yılında aldığı bir ödül sonrasında tebrik etmiştir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir