James Maslow Kimdir, Hayatı, James Maslow Hakkında Bilgi

jam msslwwYazımızda James Maslow kimdir, James Maslow’un hayatı ve James Maslow hakkında bilgi konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

James Maslow’un gerçek adı nedir? James Maslow ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismi James David Maslow’dur.

 James Maslow’un takma adı nedir? James Maslow’un takma ismi James’tir.

 James Maslow kimdir? James Maslow kısaca Amerikalı aktör, şarkıcı, şarkı yazarı, model ve dansçıdır. Sanatçı altı yaşında şarkı söylemeyi öğrenmeye başlamıştır. Bir sanatçı olmasaydı tıpkı kız kardeşi gibi mimar olmak istediğini söylemiştir.

James Maslow ne zaman doğdu? James Maslow 1990 yılında doğmuş genç bir oyuncudur. James Maslow’un doğum tarihi 16 Temmuz 1990’dır.

James Maslow nerelidir? James Maslow bir Amerikalıdır. Amerika’nın New York kentinde doğmuştur. Ancak genç sanatçı Kaliforniya’nın La Jolla kentinde büyümüştür.

James Maslow hangi ülkede yaşıyor? James Maslow Amerika’da yaşamaktadır.

James Maslow hangi okulda okudu? James Maslow çok sayıda farklı okulda okumuştur. Bu okullar sırasıyla La Jolla İlkokulu, Muirlands Ortaokulu, San Diego Sanat Okulu’dur. James Maslow bir süre devam ettiği San Diego Sanat Okulu’nu yarıda bırakarak Coronado Sanat Okulu’ndaki müzikal tiyatro bölümünde eğitim görmeye başlamış ve bu okuldan 2007 yılında mezun olmuştur.

 James Maslow’un burcu nedir? James Maslow’un burcu yengeçtir.

James Maslow’un babası kimdir? James Maslow’un babasının adı  Mike Maslow’dur.

James Maslow’un annesinin adı nedir? James Maslow’un annesi Cathy Burge’dir.

  James Maslow kimdir, James Maslow’un hayatı ve James Maslow hakkında bilgi konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son olarak James Maslow’un kardeşinin adı nedir sorusunu cevaplayacağız. James Maslow’un Mike Maslow ve Cathy Burge’den olan bir erkek kardeşi, anne ortak bir üvey kız kardeşi vardır. James Maslow’un erkek kardeşinin ismi Philip Maslow, üvey kız kardeşinin ismi ise Ali Thom’dur. Ali Thom bir mimardır.

You may also like...

2 Responses

  1. Alisa diyor ki:

    James Maslow’a aşığım!!

  2. birsu diyor ki:

    jamese aşıkımmmmmmmmmm
    benim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir