Jared Padalecki Boyu, Kilosu, Ölçüleri, Jared Padalecki ve Ailesi

jaredJared Padalecki ve ailesini, Jared Padalecki kilosu, ölçüleri ve boyunu ele alacağımız yazımızda başarılı aktörnın fiziksel özelliklerine değineceğiz.

Öncelikle ünlü aktör Jared Padalecki’nin ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Jared Padalecki’nin boyu kaçtır? Çok uzun boylu ünlülerden olan Jared Padalecki’nin boyu 1,93 metredir. Jared Padalecki’nin kilosu kaçtır? Jared Padalecki 88 kg kiloya sahiptir.

Jared Padalecki’nin saç rengi nedir? Jared Padalecki koyu kahverengi saçlara sahip olan sanatçılardandır. Jared Padalecki’nin göz rengi nedir? Jared Padalecki ismi ile tanınan aktör yeşil renkli gözlere sahiptir.

Jared Padalecki’nin ayakkabı numarası kaçtır? Jared Padalecki Amerikan standartlarına göre 12 numara ayakkabıları giyebilmektedir.

Jared Padalecki’nin ayırt edici özellikleri nelerdir? Jared Padalecki’nin çok uzun boylu bir aktör olması onun en faklı ayırt edici özelliğidir.

Yazımızın bu bölümünde Jared Padalecki’nin ailesinden bahsedeceğiz. Jared Padalecki’nin annesinin adı Sherri Padalecki şeklindedir. Sherri Padalecki’nin kökleri Almanya, İskoçya, İngiltere ve Fransa’ya dayanmaktadır. Jared Padalecki’nin babasının ismi ise Gerald Padalecki’dir. Gerald Padalecki kökleri ise Polonya’ya dayanır. Jared Padalecki’nin kardeş olarak bir erkek bir de kız kardeşi vardır. Jared Padalecki’nin erkek kardeşinin ismi Jeff Padalecki iken Jared Padalecki’nin kız kardeşinin adı Megan Padalecki’dir.

Jared padalecki evli mi? Jared Padalecki evli bir aktördür. Jared padalecki ne zaman evlendi? 27 Şubat 2010 tarihi Jared Padalecki evlendiği zamandır. Ünlü aktör Sun Valley’de evlenmiştir.Jared Padalecki kimle evli? Jared Padalecki Amerikalı ünlü aktris Genevieve Cortese ile evlidir. Jared Padalecki karısı Genevieve Cortese ile birlikte aynı zamanda “Supernatural” ismindeki diziden birlikte oynamışlardır.

Jared Padalecki kaç çocuğu var? Jared Padalecki Genevieve Cortese çiftinin iki çocuğu vardır. Jared Padalecki çocuğunun ikisi de erkektir. Ünlü oyuncunun çocuklarının adları Thomas Colton ve Shepherd şeklindedir.

Jared Padalecki ve ailesini,Jared Padalecki kilosu, ölçüleri ve boyunu konu olarak soru cevap şeklinde işlediğimiz yazımızda son soru Jared padalecki nerede yaşıyor?Jared Padalecki eşi ve çocuğu birlikte Kanada’da bulunan Vancouver’da yaşamaktadır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir