Jared Padalecki Sevdiği Şeyler, Jared Padalecki Hakkında Bilinmeyenler

jaredYazımızda Jared Padalecki’nin sevdiği şeyleri, Jared Padalecki’nin favorilerini ve Jared Padalecki hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Jared Padalecki en sevdiği renk hangisidir? Jared Padalecki’nin sevdiği renkler arasında mavi ve yeşil renkleri öne çıkmaktadır. Jared Padalecki en sevdiği yemek hangisidir? Jared Padalecki yemeklerden en çok İtalyan mutfağından hoşlanmaktadır. Başarılı dizi oyuncusu aynı zamanda hardallı peynirli, domatesli ve marullu sandviç yemekten de keyif almaktadır. Jared Padalecki’nin sevdiği dondurma çeşidi ise çikolatalı olandır.

Jared Padalecki dizi olarak en sevdiği televizyon programı hangisidir? Jared Padalecki’nin sevdiği televizyon programları arasında ilk sırada kendisinin de oynadığı “Supernatural” serisi gelmektedir. 2005 yılında başlayan ve 9 sezondur devam eden seride başarılı aktör dizinin başrol karakterlerinden “Sam Winchester” karakterini canlandırmaktadır. Jared Padalecki filmlerden en çok Oscar ödüllü bir film olan 1997 yapımı “Good Will Hunting” ismindeki filmi sevdiğini ifade etmiştir.

Jared Padalecki çok sevdiği kitap Amerikalı ünlü yazar F. Scott Fitzgerald tarafından 1925 yılında kaleme alınan ve 1. Dünya savaşı esnasında Amerika’da yaşananları konu alan “The Great Gatsby (Muhteşem Gatsby) ismindeki romandır.

Jared Padalecki hangi okulda okudu? Bir aktör olmadan önce Jared Padalecki San Antonio’da bulunan James Madison High School ismindeki lisede eğitim görmüştür. Başarılı oyuncu ayrıca 12 yaşından itibaren oyunculuk eğitimleri almıştır. Jared Padalecki’nin evcil hayvanı var mı? Başarılı aktörün iki tane köpeği vardır. Jared Padalecki köpeklerinin isimleri Harley ve Sadie şeklindedir.

İlk oyunculuk tecrübesini 1999 yılında “A Little Inside” filmi ile elde eden Jared Padalecki’nin ilk dizisi 2000 ile 2005 yılları arasında oynadığı “Gilmore Girls” ismindeki televizyon serisidir. Dizi başladığında 18 yaşında olan yetenekli oyuncu dizi ekibindeki en genç oyuncu olmuştur. Ondan sonraki yaşı en küçük olan isim o dönem 19 yaşında olan Alexis Bledel’dir.

Jared Padalecki’nin sevdiği şeyleri, Jared Padalecki’nin favorilerini ve Jared Padalecki’nin hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son olarak Jared Padalecki’nin en sevdiği arkadaşları arasında “Gilmore Girls” adındaki diziden rol arkadaşı ünlü Amerikalı aktris Lauren Graham, Amerikalı aktris, model ve yapımcı Alexis Bledel; “Supernatural” ismindeki diziden rol arkadaşı Amerikalı aktör ve yönetmen Jensen Ackles; “Testere” serisinde “Ajan Peter Strahm” karakterini canlandıran ünlü Amerikalı aktör Scott Patterson, “ER” dizisinden rol arkadaşı Amerikalı aktris Keiko Agena ve “Arrow” dizisi ile bilinen ünlü Amerikalı aktris Katie Cassidy gibi isimler yer almaktadır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir