Jason Dolley Hakkında Bilinmeyenler, Fiziksel Özellikleri, Jason Dolley Sevdiği Şeyler

jason dolleyYazımızda Jason Dolley hakkında bilinmeyenler, Jason Dolley fiziksel özellikleri ve Jason Dolley sevdiği şeyler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü oyuncu Jason Dolley’in ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Jason Dolley’in boyu kaçtır? Jason Dolley’in boyu 1,78 metredir. Jason Dolley’in kilosu kaçtır? Jason Dolley 69 kg kiloya sahiptir. Jason Dolley’in saç rengi nedir? Jason Dolley sarışın sanatçılardandır. Jason Dolley’in göz rengi nedir? Jason Dolley ismi ile tanınan oyuncu mavi gözlere sahiptir.

Jason Dolley nasıl ünlü oldu? Jason Dolley Plano Disney Channel yapımı çok sayıda önemli projede yer alarak üne kavuşmuştur. Bu filmler arasında öne çıkanlar ve Jason Dolley’in ana karakterleri canlandırdığı başlıca yapımlar 2010 yılından beri süren “Good Luck Charlie(İyi Şanslar Charlie)” dizisinde “Patrick Jonas “PJ” Duncan” karakteri, 2007’de başlayıp iki sezon halinde yayınlanan bir dizi olan “Cory in the House” ismindeki seride “Newton “Newt” Livingston III” karakteri, 2009 yılında “Hatching Pete” filminde “Pete Ivey” karakterini canlandırmıştır.

Jason Dolley’in sevdiği şeyler nelerdir? Jason Dolley’in hobileri arasında gitar ve piyano çalmak, bilgisayar oyunları oynamak ve arkadaşlarıyla paitball oynamak gibi aktiviteler vardır.

Jason Dolley’in en sevdiği müzik grubu hangisidir? Jason Dolley’in sevdiği müzik grupları arasında ilk sırada Amerikalı bir rock grubu olan “Counting Crows” gelmektedir.

Jason Dolley’in sevdiği arkadaşları arasında Luke Benward, Steven R. McQueen, Emily Osment, Bridgit Mendler, Chelsea Staub, Maiara Walsh, Josie Loren, Mitchel Musso, Brenda Song ve Kyle Massey gibi isimler yer almaktadır.

Jason Dolley’in ailesinden kısaca bahsedersek Jason Dolley dört erkek kardeşin en küçüğüdür. Jason Dolley’in abilerinden ikisi evlidir. Jason Dolley’in abilerinden birinin adı Jeffrey Dolley şeklindedir.

Jason Dolley hakkında bilinmeyenler, Jason Dolley fiziksel özellikleri ve Jason Dolley sevdiği şeyler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda genç sanatçı ile ilgili son soru Jason Dolley’in ilk oynadığı filmin adı nedir? Jason Dolley’in çıkış yaptığı film 2004 yapımı olan “Chasing Daylight” ismindeki bir kısa filmdir. Jason Dolley bu filmde “Dylan Fox” karakterini canlandırmıştır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir