Jason Dolley Kimdir, Hayatı, Jason Dolley Hakkında Bilgi

jason dolleyYazımızda Jason Dolley kimdir, Jason Dolley’in kısaca hayatı, Jason Dolley hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Jason Dolley’in gerçek adı nedir? Jason Dolley ismi ile tanınan genç oyuncu gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Jason Dolley’in tam adı Jason Scott Dolley’dir. Jason Dolley’in ayırt edici özellikleri nelerdir? Jason Dolley’in açık sarı saçları onun en dikkat çekici ayırt edici özelliklerindendir.

Jason Dolley ne zaman doğdu? Jason Dolley 1991 yılında doğmuş bir aktördür. Jason Dolley’in doğum tarihi 5 Temmuz 1991’dir. Jason Dolley’in burcu nedir? Jason Dolley’in burcu yengeçtir.

Jason Dolley nerelidir? Jason Dolley bir Amerikalıdır. Jason Dolley nerede doğdu? Yetenekli oyuncu Amerika’nın Kaliforniya’ya bağlı Los Angeles kentinde dünyaya gelmiştir.

Jason Dolley kimdir? Jason Dolley kısaca Amerikalı aktör, şarkıcı ve yazarıdır. Jason Dolley’in hayatına kısaca bakarsak yetenekli aktör 2002 yılında 11 yaşındayken ilk oyunculuk tecrübesini bir okul yetenek yarışmasında erkek kardeşiyle birlikte “Abbott and Costello” oyununu sergileyerek yaşamıştır. 2004 yılında ise bir kısa film olan “Chasing Daylight” filminde oynayarak kamera karşısındaki ilk tecrübesini yaşamıştır.

2007 ile 2008 yıllarında iki sezon halinde yayınlanan Disney Channel yapımı Amerikan sitcom dizisi olan “Cory in the House” dizisinin ana karakterlerinden birisi olan Jason Dolley 2009 yılında yine Disney Channel yapımı olan “Hatching Pete” filminde başrol oynamıştır. Jason Dolley günümüzde 2010 yılından beri süren ve 2014 itibarıyla devam eden “Good Luck Charlie(İyi Şanslar Charlie)” dizisinde Bridgit Mendler ve Bradley Steven Perry gibi isimlerle birlikte dizinin ana karakterlerinden birisi olan “Patrick Jonas “PJ” Duncan” karakterini canlandırmaktadır.

Jason Dolley kimdir, Jason Dolley’in kısaca hayatı, Jason Dolley hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Jason Dolley hangi okulda okudu sorusunu cevaplayacağız. Jason Dolley doğduğu kentte ilkokul eğitimini almıştır.  Jason Dolley başarılı bir öğrencidir. Jason Dolley liseden tam puanla mezun olmuştur. Günümüzde yoğun programı nedeniyle eğitimine bir kolejde devam etmeyi tercih eden Jason Dolley oyunculuk yapmadığı zamanlar Kaliforniya’daki Moorpark College’da felsefe dersleri almaktadır.

You may also like...

1 Response

  1. deniz diyor ki:

    bence jason dolley çok yakışıklı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir