Jason Statham Hakkında Gerçekler, Jason Statham Hakkında Bilinmeyenler

jason stathamYazımızda Jason Statham hakkında gerçekler ve Jason Statham hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü oyuncu Jason Statham’ın ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Jason Statham’ın boyu kaçtır? Jason Statham’ın boyu 1,77 metredir. Jason Statham’ın kilosu kaçtır? Jason Statham 66 kg kiloya sahiptir. Jason Statham’ın saç rengi nedir? Jason Statham saçı olmayan ünlülerdendir. Jason Statham’ın göz rengi nedir? Jason Statham ismi ile tanınan sanatçı ela gözlere sahiptir.

Jason Statham’ın vücut ölçüleri nasıldır? Jason Statham’ın belinin ölçüsü 87 cm, pazu ölçüsü 38 cm iken göğüs kısmı 120 cm’dir. Jason Statham’ın ayakkabı numarası kaçtır? Jason Statham’ın Amerikan standartlarıma göre 10 numaralı ayakkabıları giyebildiği düşünülmektedir.

Jason Statham’ın en sevdiği arkadaşları kimlerdir? Aksiyon, drama ve gerilim filmlerinde oynadığı başrol oyunculuklarıyla bilinen ABD’li aktör Mickey Rourke ve birkaç defa Oscar’a aday gösterilmiş İtalyan asıllı oyuncu Leonardo Di Caprio Jason Statham’ın en iyi arkadaşlarıdır. Bu ünlülerin yanında başarılı aktör İngiltere doğumlu bir futbolcu olan, İngiltere’de çeşitli futbol takımlarında oynamış “Vinnie Jones” ismindeki futbolcuyla birlikte büyümüştür. Kendisi de futbola büyük ilgi duyan Jason Statham, okul yıllarında 1978 ile 1983 seneleri arasında futbol oynamıştır.

Jason Statham’ın ilk filmi hangisidir? Jason Statham ilk olarak modellik yapmaya başlamış bu sayede medyada yer bulmuştur. İngiliz yönetmen Guy Ritchie ile tanışan Jason Statham bu yönetmenin yönettiği 1998 yapımı İngiliz mafya komedi filmi olan “Ateşten Kalbe, Akıldan Dumana” isimli filmde “Bacon” karakterini canlandırmıştır. Dalış sporunda iyi olan Jason Statham 2002 yılında çekilen “The Transporter” filmindeki dalış sahnelerini, dövüş ve araba aksiyonu sahnelerini kendisi oynamıştır.

Jason Statham hakkında gerçekler ve Jason Statham hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda ünlü oyuncu ile ilgili son soru Jason Statham’ın ilk televizyon programı hangisidir? Jason Statham ilk olarak Conan O’Brien’ın 2009 yılına kadar sunuculuğunu yaptığı bir talk-show programı olan “Late Night with Conan O’Brien” isimli tv programında 2002 yılında ilk kez TV ekranlarında görünmüştür.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir