Jason Statham Kimdir, Hayatı, Jason Statham Hakkında Bilgi

jason stathamYazımızda Jason Statham kimdir, Jason Statham’ın hayatı, Jason Statham hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Jason Statham’ın gerçek adı nedir? Jason Statham ismi ile tanınan sanatçının tam ismi Jason Michael Statham şeklindedir. Jason Statham’ın takma adı nedir? Jason Statham’ın yaygın olarak kullanılan takma ismi “Jay” şeklindedir.

Jason Statham’ın ayırt edici özellikleri nelerdir? Jason Statham saçsız oluşu, gelişmiş kaslı vücut yapısı, pürüzlü ve derin kendine has sesi, kirli sakalı ve alaycı kendine has duruşu onu faklı kılan dikkat çekici özellikleridir.

Jason Statham ne zaman doğdu? Jason Statham 1967 yılında doğmuş bir aktördür. Jason Statham’ın doğum tarihi 1 Mart 1978’dir. Jason Statham’ın burcu nedir? Jason Statham’ın burcu başaktır. Jason Statham’ın dini nedir? Jason Statham’ın dini inanç olarak bilinmezcilik olarak bilinen Agnostik inancına bağlıdır. Jason Statham nerelidir? Jason Statham bir İngiliz aksiyon ve dövüş filmi oyuncusudur. İngiltere’nin Derbyshire’a bağlı Chesterfield kentinde doğmuştur.

Jason Statham nerede yaşıyor? Jason Statham son dönemde Kaliforniya’ya bağlı Malibu’da okyanus manzaralı bir ev için yaklaşık 10 milyon dolar para harcamıştır.

Jason Statham hangi okulda okudu? Başarılı oyuncu İngiltere’ye özgü bir okul çeşidi olan klasik dilleri öğreten ve üniversitede akademik eğitime hazırlayan “gramer okulu” adı verilen okulda eğitim almıştır. Jason Statham bu okula 11 yaşındayken başlamıştır. Sporla ilgilenmeye başlayan ünlü aktör, başarılı bir dalış kariyeri geçiren Jason Statham İngiliz Ulusal Dalgıçlığının bir üyesidir.

Jason Statham evli mi? Ünlü aktör şu ana kadar herhangi bir evlilik yapmamıştır. Şu aralar adı bir Victoria’s Secret modeli olan Rosie Huntington-Whiteley ile anılmaktadır. İkili 2010 yılında Coachella Müzik Festivali esnasında tanışmıştır.

Jason Statham kimdir, Jason Statham’ın hayatı, Jason Statham hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Jason Statham’ın ailesinden bahsedeceğiz. Ünlü oyuncu Jason Statham’ın annesinin ismi Eileen Statham’dır. Eileen bir dansçıdır. Jason Statham’ın babasının ismi ise Barry Statham. Barry Statham, sokak satıcılığı ve otel ve barlarda şarkıcılık yapmıştır.

You may also like...

1 Response

  1. serhat diyor ki:

    Bu yaz Kaliforniya’ya gitmeyi düşünüyorum. Jason en sevdiğim aktörlerden. Umarım karşılaşırız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir