Jennifer Aniston Kimdir, Hayatı, Jennifer Aniston Hakkında Bilgi

jennifer aniston fotoYazımızda Jennifer Aniston kimdir, Jennifer Aniston’un kısaca hayatı, Jennifer Aniston hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Jennifer Aniston’un gerçek adı nedir? Jennifer Aniston ismi ile tanınan oyuncu gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Jennifer Aniston’un gerçek adı da Jennifer Joanna Aniston’dur. Jennifer Aniston’un takma isimleri arasında Jen, Jenny ön plana çıkmaktadır.

Jennifer Aniston’un ayırt edici özellikleri nelerdir? Jennifer Aniston’un burun ve çene şekli, Friends filminde canlandırdığı roldeki saç tarzından sonra marka haline gelen “The Rachel” isimli saç kesimi onun en dikkat çekici ayırt edici özelliklerindendir.

Jennifer Aniston ne zaman doğdu? Jennifer Aniston 1969 yılında doğmuş bir aktristir. Jennifer Aniston’un doğum tarihi 11 Şubat 1969’dur. Jennifer Aniston’un burcu nedir? Jennifer Aniston’un burcu kovadır.

Jennifer Aniston nerelidir? Jennifer Aniston bir Amerikalıdır. Jennifer Aniston nerede doğdu? Yetenekli oyuncu Amerika’nın Los Angeles’a bağlı Sherman Oaks kentinde dünyaya gelmiştir.

Jennifer Aniston’un ailesine bakarsak ünlü oyuncunun Yunan asıllı bir aktör olan babasının adı John Aniston’dur. Jennifer Aniston’un annesi de İskoç kökenli bir aktris ve ismi Nancy Dowv şeklindedir. İki üvey kardeşi olan Jennifer Aniston’un John T. Melick isminde kendisinden büyük; Alex Aniston isminde kendisinden küçük erkek kardeşi vardır.

Jennifer Aniston evlendi mi? Jennifer Aniston 29 Temmuz 200 tarihinde Malibu’da düzenlenen özel bir düğün töreni ile ünlü aktör Brad Pitt ile evlenmiştir. Başlarda başarılı bir evlilik yaşadıkları düşünülen çift 6 Ocak 2005 tarihinde ayrılma kararı aldıklarını açıklamış 2 Ekim 2005 tarihinde ise ayrılmıştır.

Jennifer Aniston kimdir? Jennifer Aniston kısaca Amerikalı dizi ve film oyuncusu, yapımcı ve yönetmendir. Jennifer Aniston’un hayatına kısaca bakarsak yetenekli aktris çocukluğunda sanat eğitimi almış; oyuncu olan anne ve babasından etkilenerek bu yolda ilerlemeye karar vermiştir.

Prestijli bir sanat okulunda aldığı eğitimin ardından 1980’lerde küçük rollerde oynamaya başlayan Jennifer Aniston 1990 yılında kısa süren Molloy serisinde ilk ciddi televizyon performansını gerçekleştirmiştir.

Jennifer Aniston’un Amerika’da ve tüm dünyada ünlenmesini sağlayan yapım ise “Friends” dizisi olmuştur. Film gelmiş geçmiş en çok izlenen diziler arasındadır ve Jennifer Aniston canlandırdığı Rachel Green karakteri ile Altın Küre ve Emmy ödülleri kazanmıştır.

Jennifer Aniston kimdir, Jennifer Aniston’un kısaca hayatı, Jennifer Aniston hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Jennifer Aniston hangi okulda okudu sorusunu cevaplayacağız. Jennifer Aniston New York’ta bulunan Rudolf Steiner School ismindeki okulda eğitim görmesinin ardından liseyi Manhattan’daki Fiorello H. LaGuardia High School of Music & Art and Performing Arts ismindeki sanat okulunda okumuştur.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir