Jennifer Lawrence Hakkında Gerçekler, Jennifer Lawrence İle İlgili Bilinmeyenler

jennifer lawranceYazımızda Jennifer Lawrence hakkında gerçekler ve Jennifer Lawrence ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Jennifer Lawrence’ın babasının adı nedir? Jennifer Lawrence’ın babasının ismi  Gary Lawrence’tır. Gary Lawrence bir zamanlar Lawrence & Associates adında bir beton yapı şirketinin sahibi idi. Jennifer Lawrence’ın annesinin adı nedir? Jennifer Lawrence’ın annesinin ismi Karen Lawrence’tır. Karen bir çocuk kampı işletmektedir. Jennifer Lawrance da bir dönem annesinin çocuk kampında hemşire asistanlığı yapmıştır. Jennifer Lawrence’ın kardeşlerinin adı nedir?  Jennifer Lawrence’ın iki tane abisi vardır. Bu erkek kardeşlerinin isimleri sırasıyla Ben ve Blaine’dir. Bu iki öz kardeşinin yanında Meredith adında üvey kız kardeşi vardır.

Jennifer Lawrence’ın evcil hayvanı var mıdır?  Jennifer Lawrence’ın bir tane kedisi vardır. Jennifer Lawrence’ın kedisinin adı nedir?  Jennifer Lawrence kedisine “Shadow” ismiyle seslenmektedir.

Jennifer Lawrence evli mi? Jennifer Lawrence henüz evlenmemiştir. Başarılı oyuncunun Amerikalı ünlü film ve televizyon aktörü Graham Patrick Martin ile 2008 ile 2009 yıllarında bir ilişkileri olmuştur. Graham Patrick Martin “The Bill Engvall Show” isimli sitcom da Jennifer Lawrance’la başrol oynamıştır. Ünlü sanatçı 2010’dan 2013 yılına kadar da “X-Men: First Class” filminin setinde tanıştığı 1989 doğumlu ünlü İngiliz aktör ve model Nicholas Hoult ile birlikte olmuştur. İkili 2013 yılının başında ayrıldıklarını duyurmuştur.

Jennifer Lawrence’ın ilk filmi hangisidir? Jennifer Lawrence’ın ilk filmi 2006 yılında çekilen ” Company Town” isimli filmdir. Ünlü oyuncu filmde “Caitlin” karakterini canlandırmıştır.

Jennifer Lawrence’ın ilk televizyon programı hangisidir? Jennifer Lawrence’ın ilk TV programı “The Monk” ismindeki televizyon serisinin 2006 yılında yayınlanan “Mr. Monk and the Big Game” ismindeki bölümüdür.

Jennifer Lawrence’ın ilk albümü hangisidir? Jennifer Lawrence henüz bir albüm yayınlamamıştır. Bir şarkı bile söylemeyen sanatçı “Parachute” tarafından 2009 yılında yapılan “Losing Sleep” albümünün “The Mess I Made” isimli parçasının video klipinde oynamıştır.

Jennifer Lawrence’ın boyu kaçtır? Jennifer Lawrence’ın boyu 1,75 metredir. Jennifer Lawrence’ın kilosu kaçtır? Jennifer Lawrence 61 kg kiloya sahiptir.

Jennifer Lawrence hakkında gerçekler ve Jennifer Lawrence ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda genç sanatçı ile ilgili son bir kaç ölçü vereceğiz. Jennifer Lawrence’ın saç rengi nedir? Jennifer Lawrence bir sarışındır. Jennifer Lawrence’ın göz rengi nedir? Jennifer Lawrence ismi ile tanınan sanatçı mavi gözlere sahiptir. Jennifer Lawrence’ın ölçüleri nasıldır? Jennifer Lawrance 86 cm- 66 cm- 92 cm vücut ölçülerine sahiptir. Jennifer Lawrence’ın ayakkabı numarası kaçtır? Jennifer Lawrence Amerikan standartlarına göre 10,5 numaralı ayakkabı giymektedir. Jennifer Lawrence’ın kıyafet numarası kaçtır? Jennifer Lawrence Amerikan standartlarına göre 6 numaralı kıyafetler giyebilmektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir