Jennifer Lopez Hakkında Az Bilinenler, Jennifer Lopez Hakkında İlginç Bilgiler

jennifer lopezYazımızda Jennifer Lopez hakkında az bilinenler ve Jennifer Lopez hakkında ilginç  bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Jennifer Lopez evlendi mi? Jennifer Lopez bir evlilik yapmış ve boşanmıştır. Jennifer Lopez ne zaman evlendi? Jennifer Lopez 5 Haziran 2004 tarihinde evlenmiş 7 yıl sonra 2011 yılında boşanmıştır.  Evliliği büyük olay olan Jennifer Lopez’in düğün videoları iki kişi tarafından çalınmış bir milyon dolar fidye istenmiştir.

Jennifer Lopez’in kocası kimdir? Jennifer Lopez’in eski eşi tüm dünyada salsa müzikleri sayesinde tanınır olmuş ünü Porto Rikolu şarkıcı ve söz yazarı Marc Anthony’dir. İkili 2004 yılının Ocak ayında tanışmış ve bir araya gelmiştir. Jennifer Lopez Marc Anthony çifti eski eşler olmalarının yanında uzun süren arkadaşlıklarıyla da gündeme gelmişlerdir. Evli oldukları süre içerisinde mutlu bir birliktelikleri olmuştur. Ayrıldıktan sonra da Jennifer Lopez Marc Anthony ile bağını koparmak istememiş müzik kariyerinde yaptığı çalışmalarda Marc Anthony’den yardım istemiştir.

Jennifer Lopez’in çocukları var mı? Jennifer Lopez eşi Marc Anthony ile birlikte bir tur düzenledikleri esnada ilk çocuklarını beklediklerini 7 Kasım 2007 tarihinde resmi olarak açıklamıştır. Bu açıklamanın ardından çeşitli spekülasyonlar yapılmıştır. Ardından Jennifer Lopez’in babası çiftin ikiz çocuk beklediğini duyurmuş ardından bu soru Jennifer Lopez’e sorulduğunda kendisi ablasının da ikiz çocuğu olduğunu ve bu durumun ailesinde ırksal bir durum olduğunu ifade ederek babasını doğrulamıştır.

Jennifer Lopez’in ikizlerinden erkek olanın ismi Maximilian David, kız olanın adı ise Emme Maribel’dir. Jennifer Lopez’in ikiz bebeklerinin resimleri 11 Mart 2008 tarihinde 6 milyon dolar karşılığında ünlü Amerika magazin dergisi “People” tarafından dünyaya sunulmuştur. 6 milyon dolar o zamana kadar bir ünlünün fotoğrafına verilen en yüksek ücret olmuştur.

Jennifer Lopez’in evcil hayvanı var mıdır? Ünlü aktris Jennifer Lopez’in köpeği, tavşanları ve kaplumbağası vardır. Jennifer Lopez köpeğine “Rooster”, Jennifer Lopez tavşanlarına “Hammy” ve “Lukey”, Jennifer Lopez kaplumbağasına ise “Magnum” ismini vermiştir.

Jennifer Lopez’in ilk filminin ismi nedir? Jennifer Lopez 1986 yılında ilk kez bir filmde rol almıştır. Filmin orijinal ismi “My Little Girl” şeklindedir ve bir yıl sonra sinemada gösterime girmiştir. Jennifer Lopez’in filmde oynadığı karakter “Myra” ismini taşımaktadır.

Jennifer Lopez’in ilk televizyon programının ismi nedir? Jennifer Lopez 1993 yılında ilk kez bir televizyon programında rol almıştır. Ünlü şarkıcı “In Living Color” ismindeki komedi serisinin üçüncü sezonunda görünmüştür.

Jennifer Lopez hakkında gerçekleri, Jennifer Lopez hakkında az bilinenleri, Jennifer Lopez ile ilgili bilgileri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızı başarılı aktris ile ilgili son bir bilgi verip sonlandıracağız. Jennifer Lopez’in ilk albümünün ismi nedir? Jennifer Lopez 1 Haziran 1999 tarihinde ilk albümünü çıkarmıştır. Albümün ismi “On the 6” şeklindedir ve 14 parça 64 dakikadan oluşmaktadır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir