Jennifer Lopez’in Sevdiği Şeyler, Favorileri, Jennifer Lopez’in Hoşlandığı Şeyler

jennifer lopezYazımızda Jennifer Lopez’in sevdiği şeyleri, Jennifer Lopez’in favorilerini ve Jennifer Lopez’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Jennifer Lopez’in en sevdiği yemek hangisidir? Jennifer Lopez’in hoşlandığı yiyecekler arasında en çok kızarmış tavuk kebabı yemeyi sevmektedir. Jennifer Lopez’in en sevdiği renk nedir? Jennifer Lopez’in favori rengi deniz mavisidir. Başarılı yıldız ayrıca altın rengi ve kırmızı renklerinden de hoşlanmaktadır.

Jennifer Lopez’in parfümü hangi markayı taşımaktadır? Jennifer Lopez parfüm olarak “Pheromone” ve “Barney’s Route Du The” ismindeki parfümleri kullanmaktan hoşlanmaktadır.

Jennifer Lopez’in en sevdiği yer neresidir? Jennifer Lopez yer olarak en çok Los Angeles ve New York’ta bulunmaktan hoşlanmaktadır.

Jennifer Lopez’in en sevdiği arkadaşları kimlerdir? Jennifer Lopez’in sevdiği arkadaşları arasında “Mad Men” dizisinde Betty Draper rolünü canlandıran Amerikalı aktris January Jones, yine ünlü bir aktris olan Leah Remini, “Dawson’s Creek” dizisinde Joey Potter karakterini canlandıran 1978 doğumlu Katie Holmes, Amerika’da son zamanlarda çok konuşulan bir magazin kişisi olan Kim Kardashian, Kim Kardashian’ın kardeşleri Khloe Kardashian ve Kourtney Kardashian, 1995 doğumlu genç model Kendall Jenner, Amerikalı ünlü şarkıcı ve oyuncu Cher, ünlü ABD’li rapçi Flo Rida, Altın Küre ödüllü oyuncu ve şarkıcı Chris Colfer ve ünlü Fransız DJ David Guetta gibi isimler vardır.

Jennifer Lopez’in favori müzik grupları hangileridir? Jennifer Lopez son zamanlarda “Big Time Rush” ismindeki müzik grubunun çalışmalarını beğendiğini ifade etmiştir. “Big Time Rush” Kendall Schmidt, James Maslow, Carlos Pena ve Logan Henderson gibi isimlerden oluşan genç bir müzik grubudur.

Jennifer Lopez’in sevdiği şeyleri, Jennifer Lopez’in favorilerini ve Jennifer Lopez’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Jennifer Lopez’in en sevdiği aksesuar hangisidir? Jennifer Lopez aksesuar olarak en çok küpeleri sevmektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir