Jensen Ackles Kimdir, Hayatı, Jensen Ackles Hakkında Bilgi

jensen acklesYazımızda Jensen Ackles kimdir, Jensen Ackles’ın hayatı, Jensen Ackles hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Jensen Ackles’ın gerçek adı nedir? Jensen Ackles ismi ile tanınan sanatçının tam ismi de Jensen Ross Ackles’tır. Jensen Ackles’ın takma adı nedir? Jensen Ackles için yaygın olarak kullanılan bir takma ismi yoktur.  

Jensen Ackles ne zaman doğdu? Jensen Ackles 1978 yılında doğmuş bir aktördür. Jensen Ackles’ın doğum tarihi 1 Mart 1978’dir. Jensen Ackles’ın burcu nedir? Jensen Ackles’ın burcu balıktır. Jensen Ackles nerelidir? Jensen Ackles bir Amerikalıdır. Amerika’nın Texas’a bağlı Dallas kentinde doğmuştur. Jensen Ackles’in yakın akrabaları arasında İngiliz, İrlandalı ve İskoç olanlar vardır.

Jensen Ackles hangi okulda okudu? Başarılı oyuncu 1990 yılında doğduğu Texas’ta bulunan “Formado Pelo Dartmouth” adındaki okulda tamamlamıştır. Liseyi ise Jensen Ackles iki farklı okulda okuyarak tamamlamıştır. İkisi de Texas’ta bulunan okullar sırasıyla “Formado Graduado Pelo Apollo Junior High School” ve “Formado Pelo LV Berkner High School” şeklindedir.

Jensen Ackles evli mi? Ünlü aktör 2007 yapımı “Ten Inch Hero” ismindeki filmden rol arkadaşı Danneel Harris ile 2010 yılında evlenmiştir. Jensen Ackles’ın çocuğu var mıdır? Danneel Harris ile evliliklerinden 2013 yılında ilk kız çocukları dünyaya gelmiştir. Jensen Ackles ve Danneel Harris kız çocuklarına Justice Jay ismini vermişlerdir.

Jensen Ackles kimdir, Jensen Ackles’ın hayatı, Jensen Ackles hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Jensen Ackles’ın ailesinden bahsedeceğiz. Ünlü oyuncu Jensen Ackles’ın annesinin ismi Donna Joan Shaffer’dır. Jensen Ackles’ın babasının ismi ise Alan Roger Ackles’tır. Alan Roger da oğlu gibi eski bir aktördür. Jensen Ackles’ın bir kız bir de erkek kardeşi vardır. Jensen Ackles’ın 28 yaşındaki kız kardeşinin ismi “Mackenzie”dir. Jensen Ackles’ın 38 yaşındaki abisinin ismi ise Joshua’dır.

You may also like...

1 Response

  1. Eda diyor ki:

    Jensen Ackles in takma ismi JAY dir bunu bir panelde aciklamistir ve kizinin ismi burdan gelmektedir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir