Jensen Ackles’ın Kişisel Özellikleri, Sevdiği Şeyler, Jensen Ackles İle İlgili Kısa Bilgi

jensen acklesYazımızda Jensen Ackles’ın Kişisel Özellikleri, Jensen Ackles hakkında kısa bilgi ve Jensen Ackles ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü oyuncu Jensen Ackles’ın ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Jensen Ackles’ın boyu kaçtır? Jensen Ackles’ın boyu 1,83 metredir. Jensen Ackles’ın kilosu kaçtır? Jensen Ackles 55 kg kiloya sahiptir. Jensen Ackles’ın saç rengi nedir? Jensen Ackles açık kahverengi saçlara sahiptir. Jensen Ackles’ın göz rengi nedir? Jensen Ackles ismi ile tanınan sanatçı yeşil gözlere sahiptir.

Jensen Ackles’ın en sevdiği yemek nedir? Jensen Ackles yiyecek olarak en çok jelibon ve Carnes adındaki kırmızı et içeren yemeği sevmektedir. Jensen Ackles’ın en sevdiği renk hangisidir? Jensen Ackles renklerden en çok yeşili, siyahı ve koyunun tonlarını sevmektedir. Jensen Ackles’ın en sevdiği yer neresidir? Jensen Ackles’ın favori şehri Kaliforniya’dır.

Jensen Ackles’ın evcil hayvanı var mıdır? Jensen Ackles evcil hayvan olarak bir köpeğe sahiptir. Köpeğini “İcarus” adıyla çağırmaktadır. Jensen Ackles’ın en sevdiği kişi kimdir? Jensen Ackles kendisinin moda idolü olan babasının kendisi için ayrı bir önemi olduğunu belirtmiştir.

Jensen Ackles’ın en sevdiği kitap hangisidir? Jensen Ackles en çok  Ayn Rand’in 1943 yılında kaleme aldığı “Hayatın Kaynağı” isimli kitaptan hoşlanmaktadır. Jensen Ackles’ın en sevdiği televizyon programı hangisidir? Jensen Ackles  bir korku dizisi olan “Supernatural” dizisini ve  Süpermen’in gençliğini konu alan Amerikan dizisi olan “Smallville” dizisini sevmektedir.

Jensen Ackles’ın en sevdiği müzik grubu hangisidir? Jensen Ackles müzik gruplarından en çok Jason Manns ve Steve Carlson’u sevmektedir. Jensen Ackles’ın en sevdiği şarkılar hangileridir? Jensen Ackles Amerikan rock grubu Lynyrd Skynyrd’ın “Freebird” ve yine bir rock grubu olan Asia’nın ilk sigle’ı “Heat of the Moment” parçalarını sevmektedir.

Jensen Ackles’ın Kişisel Özellikleri, Jensen Ackles hakkında kısa bilgi ve Jensen Ackles ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda ünlü oyuncu ile ilgili son soru Jensen Ackles’ın en sevdiği aksesuar nedir? Jensen Ackles gerdanlığı ile bilinen aksesuar olarak gerdanlık tercih eden ünlülerdendir. Ancak Jensen Ackles’in gerdanlığının onun için ayrı bir önemi vardır. Ünlü aktör çok sevdiği bir arkadaşının trafik kazasında ölmesinden sonra onu hatırlatması amacıyla gerdanlık yaptırmıştır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir