Jessica Alba Hakkında Bilgiler, Jessica Alba Ailesi

Jessica-AlbaYazımızda Jessica Alba hakkında bilgiler verecek Jessica Alba ailesini soru cevap şeklinde ele alacağız.

Jessica Alba’nın gerçek adı nedir? Jessica Alba ismi ile tanınan sanatçının gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Jessica Alba’nın tam ismi Jessica Marie Alba şeklindedir. Jessica Alba’nın takma adı nedir? Jessica Alba ismi ile tanınan sanatçının yakınları ve hayranları tarafından telaffuz edilen takma isimleri “Jma”, “Sky Angel”, “Albz”, “Jessica Marie Warren”, “Jess”, “Ja” ve “Skank Butt” gibidir.

Jessica Alba nerelidir? Jessica Alba Amerikalı bir sanatçıdır.Jessica Alba’nın doğduğu yer Amerika’nın Kaliforniya’a bağlı Pomona kentidir. Ünlü aktris Jessica Alba’nın annesinin kökleri Danimarka, Fransa ve Kanada; babasının kökleri ise Meksika’ya dayanmaktadır.

Jessica Alba hangi okulda okudu? Jessica Alba eğitiminin büyük bir kısmını doğduğu kent olan Pamona’da almıştır. Jessica Alba liseyi de Pamona’da bulunan Claremont High School ismindeki okulda okumuş ve 16 yaşında buradan mezun olmuştur. Ardından oyunculuk eğitimi alacağı “Atlantic Theater Company” adındaki kuruma kayıt olmuştur.

Yazımızın bu bölümünde Jessica Alba’nın ailesinden bahsedeceğiz. Jessica Alba iki çocuklu bir ailenin büyük çocuğudur. Ünlü oyuncunun bir erkek kardeşi vardır. Jessica Alba’nın annesi ve babası genç yaşta evlenmişlerdir. Jessica Alba’nın annesinin ismi Catherine (née Jensen)’dir. Catherine bir ev hanımıdır. Jessica Alba’nın babasının adı ise Mark Alba şeklindedir. Mark Alba Hava Kuvvetlerinde görev yapmıştır. Jessica Alba ailesi babasının görevi nedeniyle birkaç defa taşınmak zorunda kalmıştır.

Jessica Alba’nın kendisinden küçük erkek kardeşinin ismi Joshua Alba şeklindedir. Ablası gibi bir aktör olan Jashua Alba Jessica Alba’nın da oynadığı “Dark Angel” ismindeki dizinin bir bölümünde rol almıştır.

Jessica Alba hakkında bilgiler ve Jessica Alba ailesi ile ilgili soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son olarak Jessica Alba’nın tanınmasını sağlayan önemli yapımlardan bahsedeceğiz. Jessica Alba’nın ünlü olmasını sağlayan dizi 2000 ve 2002 yılları arasında yayınlanan “Dark Angel” ismindeki televizyon serisidir. Jessica Alba’nın meşhur filmleri ise 2005 yılında çekilen “Fantastic Four”, “Into the Blue” ve “Sin City” gibi filmlerdir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir