Jessica Alba Hakkında Gerçekler, İle İlgili Az Bilinener, Jessica Alba Hakkında İlginç Bilgiler

Jessica-AlbaYazımızda Jessica Alba hakkında gerçekler, Jessica Alba ile ilgili az bilinenler ve Jessica Alba hakkında ilginç bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Jessica Alba’nın kocası kimdir? Jessica Alba ünlü aktör Michael Warren’ın oğlu Cash Warren ile evlenmiştir. Jessica Alba’nın kaç çocuğu var? Jessica Alba Cash Warren evliliğinden iki kız çocuğu dünyaya gelmiştir. Jessica Alba ne zaman doğurdu? 27 yaşıda ilk kez anne olan Jessica Alba ilk çocuğunu 7 Haziran 2008 yılında ikincisini ise 13 Ağustos 2011 tarihinde dünyaya getirmiştir. Jessica Alba’nın çocuğunun ismi nedir? Jessica Alba’nın 2008 yılında doğan büyük kızının adı Honor Marie Warren şeklindedir. Honor annesi Jessica Alba ile aynı orta isme sahiptir. Jessica Alba’nın 2011 senesinde doğan küçük kızının ismi ise Haven Garner Warren şeklindedir.

Jessica Alba model olarak hangi ajanslarda çalışmıştır? Modellik kariyeri ile de bilinen başarılı aktris Jessica Alba New York, Paris, Londra, Milan ve Los Angeles’ta “Next Model Management” ismindeki ajans için çalışmıştır.

Jessica Alba’nın ilk filminin ismi nedir? Jessica Alba 1994 yılında 13 yaşındayken ilk kez bir filmde rol almıştır. Filmin orijinal ismi “Camp Nowhere” şeklindedir. Jessica Alba’nın filmde oynadığı karakter “Gail” ismini taşımaktadır. Jessica Alba henüz bir yıldız değilken oynadığı bu filmde çocuk karakteri canlandırmıştır.

Jessica Alba’nın ilk televizyon programının ismi nedir? Jessica Alba 1994 yılında ilk kez bir televizyon programında rol almıştır. Ünlü sanatçı1994 ile 1998 arasında 4 sezon halinde yayınlanan “The Secret World of Alex Mack” ismindeki televizyon serisinin birinci sezonunda üç bölümde oynamıştır. Jessica Alba çıkış yaptığı bu dizide henüz 13 yaşındayken oynamış ve “Jessica” karakterini canlandırmıştır.

Jessica Alba’nın hobileri arasında golf oynamak ve yemek pişirmek de yer alır. Oyunculuğu da çok seven Jessica Alba henüz 5 yaşındayken bir aktris olmaya karar vermiştir. Çocukluğunda Jessica Alba hastalığı olan ve bu durumdan dolayı yaşıtlarından uzak vaktinin çoğunu hastanelerde geçirmiş olan bir ünlüdür. Jessica Alba çocukken zatüree, bölgesel akciğer sorunu, apandisit ve bademcik kisti gibi rahatsızlıklara yakalanmıştır.

Ünlü genç şarkıcı Ashley Tisdale tarafından söylenen “He Said She Said” ismindeki şarkıda Jessica Alba’nın ismi geçmektedir. Babası tarafından Meksikalı olan Jessica Alba’nın bildiği diller arasında İspanyolca hiçbir zaman olamamıştır.

Jessica Alba hakkında gerçekleri, Jessica Alba hakkında az bilinenleri, Jessica Alba hakkında ilginç bilgileri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızı başarılı aktris ile ilgili son bir bilgi verip sonlandıracağız. Jessica Alba 2005 yılında çekilen “Into The Blue” ismindeki filmin çekimi sonrasında o dönem çok konuşulan bir şey söylemiştir. Jessica Alba suyun altındayken aynı filmde rol alan Paul Walker ve Scott Caan gibi aktörlerden daha uzun süre nefesini tutabildiğini belirtmiştir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir