Jesy Nelson Boyu ve Kilosu, Jesy Nelson Hakkında Bilinmeyenler

jesy_little_mixJesy Nelson hakkında bilinmeyenleri ve Jesy Nelson kilosu, ölçüleri ve boyunu ele alacağımız yazımızda başarılı sanatçının fiziksel özelliklerine değineceğiz.

Öncelikle genç şarkıcı Jesy Nelson’un ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Jesy Nelson’un boyu kaçtır? Jesy Nelson’un boyu 1,70 metredir. Jesy Nelson’un kilosu kaçtır? Jesy Nelson 60 kg kiloya sahiptir.

Jesy Nelson’un saç rengi nedir? Jesy Nelson ismindeki sanatçının doğal saç rengi esmerdir. Jesy Nelson geçmişte saçlarını kırmızıya boyatmakta bu şekilde tanınmakta idi. Jesy Nelson’un göz rengi nedir? Jesy Nelson ismi ile tanınan sanatçı yeşil renkli gözlere sahiptir.

Jesy Nelson’un ayakkabı numarası kaçtır? Jesy Nelson’un Amerikan standartlarına göre 8 numara ayakkabıları giyebildiği tahmin edilmektedir. Jesy Nelson’un beden ölçüsü kaçtır? Başarılı genç yıldız Jesy Nelson Amerikan standartlarına göre 8 numara kıyafetleri giyebilmektedir.

Jesy Nelson’un ayırt edici özellikleri nelerdir? Jesy Nelson’un saç şekli ve vücut yapısı başarılı sanatçının en dikkat çeken ayırt edici özelliğidir. Jesy Nelson saç şekli olarak bilinen 4 farklı şekilde hayranlarının karşısına çıkmıştır. Birincisi dalgalı, hafif kahverengi ve kırmızıya boyalı; ikincisi dalgalı tamamen açık kahverengi boyalı, üçüncüsü düz koyu kahverengi arkada toplanmış at kuyruğu şeklinde dördüncüsü ise dalgalı orta derecede kahverengi boyalı şekildedir.

Jesy Nelson dövme olarak bilinen toplamda 6 tane dövmeye sahiptir. Jesy Nelson dövmelerinin hepsini 2013 yılının Temmuz ayında yaptırmıştır. 15 Aralık 2013 tarihinde dövmesine yeni bir tane daha ekleyen Jesy Nelson büyük bir gül dövmesi yaptırmıştır.

Jesy Nelson tırnak boyası olarak genelde kırmızı ve siyah boyaları tercih eder. Ayrıca şekilli, yazılı, turuncu ve her birini farklı renge boyadığı da görülmüştür.

Yazımızın bu bölümünde Jesy Nelson’un ailesinden bahsedeceğiz. Jesy Nelson’un kendisinden büyük bir kız kardeşi ve iki de erkek kardeşi vardır. Jesy Nelson’un annesinin ismi Janice White’dir. Jesy Nelson’un babasının adı ise John Nelson şeklindedir. Üç kardeşi olan Jesy Nelson’un ablasının ismi Jade, erkek kardeşlerinin isimleri ise Joseph ve Johnathan şeklindedir.

Jesy Nelson hakkında bilinmeyenleri ve Jesy Nelson kilosu, ölçüleri ve boyunu konu olarak soru cevap şeklinde işlediğimiz yazımızda son soru Jesy Nelson’un ölçüleri nasıldır?Jesy Nelson’un vücut ölçüleri 81 cm- 69 cm- 92 cm şeklindedir.

You may also like...

2 Responses

  1. little diyor ki:

    Kızın boyu 160-163 arası bir şey. Zaten bu boyda 60 kilo olsa çok daha zayıf görünürdü.

  2. berkan diyor ki:

    wikipedi de 1,60 boyu yazıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir