Jesy Nelson Hakkında Gerçekler, Jesy Nelson Hakkında Bilgiler

jesy_little_mixYazımızda Jesy Nelson hakkında gerçekler ve Jesy Nelson hakkında bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Jesy Nelson’un gerçek adı nedir? Jesy Nelson ismi ile tanınan sanatçı gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Little Mix grubunun genç üyesi Jesy Nelson’un tam ismi Jessica Louise Nelson şeklindedir. Jesy Nelson Little Mix müzik grubunun diğer ünlü üyesi olan Perrie Edwards ile aynı ikinci isme sahiptir. Perrie Edwards’ın çok bilinmeyen orta ismi de “Louise” şeklindedir.

Jesy Nelson’un takma adı nedir? Jesy Nelson ismi ile tanınan sanatçının yakınları ve hayranları tarafından telaffuz edilen en bilinen takma isimleri “Jesy”, “Wilma” ve “Jesminda” gibidir.

Jesy Nelson nerelidir? Jesy Nelson İngiltere doğumlu bir İngiliz olan şarkıcıdır. Jesy Nelson’un doğduğu yer İngiltere’nin Londra’ya bağlı Romford kentidir. Ünlü sanatçının hem annesi hem de babası İngiltere kökenlidir.

Jesy Nelson hangi okulda okudu? Jesy Nelson gittiği okullarda kendisine karşı kaba tutumlardan dolayı birkaç sefer okul değiştirmek zorunda kalmıştır. Jesy Nelson ortaokulu Dagenham’da bulunan “Jo Richardson Community School” ismindeki okulda okumuştur. Ardından kendini sanatçılığa adayan Jesy Nelson Hornchurch’te yer alan “Abbs Cross Academy and Arts College” ve “Sylvia Young and Yvonne Rhodes theatre school” ismindeki okullardan da sanat ve drama eğitimleri almıştır.

Jesy Nelson’un ilk televizyon programının ismi nedir? Jesy Nelson 2011 yılında ilk defa televizyon izleyicilerinin karşısına çıkmıştır. “The X Factor” ismindeki şarkı yarışmasına katılan Jesy Nelson tek başına yarışmıştır. Jesy Nelson’un ilk filminin ismi nedir? Jesy Nelson 2014 itibarıyla herhangi bir filmde oynamamıştır.

Jesy Nelson hakkında gerçekleri ve Jesy Nelson hakkında bilgileri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Jesy Nelson’un ilk albümünün ismi nedir? Jesy Nelson 19 Kasım 2012 yılında ilk albümünü çıkarmıştır. Albümün ismi “DNA” şeklindedir ve Jesy Nelson dışında Perrie Edwards, Leigh-Anne Pinnock ve Jade Thirlwall’ın da bulunduğu Little Mix adı altında bu albüm hazırlanmıştır. Bu albüm Little Mix grubunun çıkış albümüdür. 12 kayıttan oluşan “DNA” albümü toplamda 43 dakika 56 saniye sürmektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir