Jesy Nelson Hakkında Herşey, Jesy Nelson Hakkında İlginç Bilgiler

jesy_little_mixJesy Nelson hakkında hemen herşeyden bahsettiğimiz ve 5 yazıdan oluşan yazı serimizin sonu olan bu yazımızda Jesy Nelson hakkında ilginç  bilgiler vereceğiz.

Jesy Nelson evlendi mi? Jesy Nelson 2014 itibarıyla henüz evli değildir. Jesy Nelson 10 yaşından beri çok yakın olduğu ünlü İngiliz dansçı Jordan Banjo ile 2013 yılının Mart ayında ayrılmıştır. Ayrılık kararı Jordan tarafından verilmiştir. Bunun sebebi Jesy’nin Jordan’dan daha fazla kişi tarafından tanınması ve Jesy’e gösterilen ilgiyle başa çıkamaması olmuştur.

Jesy NelsonThe X Factor” ismindeki şarkı yarışmasına katılmadan önce çalıştığı yerler arasında barlar da bulunmaktadır.

Jesy Nelson’un grubunun ismi “Little Mix” şeklindedir ve grup bünyesinde yaptığı çalışmalar sanatçının dünya genelinde tanınmasını sağlamıştır.

Little Mix’in en yaşlısı Jesy Nelson’dur. 2014 itibarıyla Jesy Nelson yaşı 23’tür. Grubun en genci Perrie Edwards 21, ikinci genci Jade Thirlwall ise 22 yaşındadır. Jesy Nelson ile Leigh-Anne Pinnock aynı yaştadır fakat Jesy Nelson 14 Haziran’da Leigh-Anne Pinnock ise 4 Ekim’de dünyaya gelmiştir. Perrie Edwards ve Jesy Nelson’un ikinci isimleri aynıdır. Perrie Jesy Nelson’a “Swagger Mix” takma ismini vermiştir.

Jesy Nelson hangi markanın tanıtım yüzüdür? Jesy Nelson bünyesinde yer aldığı ve kendisi dışında Perrie Edwards, Leigh-Anne Pinnock ve Jade Thirlwall’ın da bulunduğu Little Mix adındaki müzik grubu ile birlikte bir saç boyası markası olan “Schwarzkopf LIVE Colour” ismindeki ürünün tanıtım reklamlarında rol almıştır.

Jesy Nelson’un “The X Factor” ismindeki şarkı yarışmasına ilk katıldığında söylediği şarkı Jazmine Sullivan’ın “Bust Your Windows” şarkısıdır. Daha sonra “Little Mix” grubuna katılan Jesy Nelson internet üzerinden fazlaca zorbalığa maruz kalmıştır.

Jesy Nelson’un fobisi sandviçlerdir. Jesy Nelson sandviç yemeyi sevmemesinin yanında sandviçlerin kendisi için bir fobi haline geldiğini ifade etmiştir. Jesy Nelson’un bağımlısı olduğu hareket parmaklarını şıklatmaktır. Ayrıca Jesy Nelson saçlarını her gün yıkar. Jesy Nelson’un konuşabildiği aksanlar Avustralya ve İskoç aksanlarıdır. Jesy Nelson’un hayranı olduğu kişi Jeremy Kyle’dır. Jeremy Kyle 1965 doğumlu ünlü İngiliz radyo ve televizyon sunucusudur. Jesy Nelson’un örnek aldığı kişi Amerikalı ünlü şarkıcı Gwen Stefani’dir.

Jesy Nelson’un yetenekleri arasında ağızla müzik yapma da vardır. Hatta bu özelliğini bazı konserlerde kullanır. Jesy Nelson ehliyetini henüz almamıştır. Ayrıca Jesy Nelson solaktır.

Jesy Nelson hakkında herşeyi öğrenebilmeniz için sitede yer alan 5. yazımız olan Jesy Nelson hakkında herşey, Jesy Nelson hakkında az bilinenler başlıklı  yazımızı son bir bilgi verip sonlandıracağız. Little Mix grubu üyelerine  Jesy Nelson nasıl biridir diye sorulmuştur. Alınan cevaplara göre Little Mix içerisinde en cana yakın, sevimli ve yardımsever isim Jesy Nelson olduğu sonucuna varılmıştır. Jesy Nelson’a göre ise Little Mix grubu en dışa çok dönük müzik gruplarından birisidir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir