Jesy Nelson’un Sevdiği Şeyler, Favorileri, Jesy Nelson’un Hoşlandığı Şeyler

jesy_little_mixYazımızda Jesy Nelson’un sevdiği şeyleri, Jesy Nelson’un favorilerini ve Jesy Nelson’un hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Jesy Nelson’un en sevdiği yemek hangisidir? Jesy Nelson’un Nando’s ismindeki restoranlarda yemeyi tercih ettiği bilinmektedir. Genel anlamda tavuk ürünleri başta olmak üzere burada satılan yemekleri yemeyi sevmektedir. Jesy Nelson’un en sevdiği renk hangisidir? Jesy Nelson genel anlamda tüm renklerden hoşlanmaktadır.

Jesy Nelson’un en sevdiği müzik grubu hangisidir? Jesy Nelson müzik grubu olarak en çok Little Mix gibi İngiltere’de kurulan ve tamamı kadınlardan oluşan bir müzik grubu olan özellikle 1990’ların ikinci yarısında dünya genelinde geniş bir hayran kitlesine ulaşan pop müzik grubu “Spice Girls” grubunu sevmektedir. Jesy Nelson’un en sevdiği şarkıcı ise ünlü Amerikalı rapçi olan ve 1993 yılından beri yaptığı çalışmalarla bilinen ve aynı zamanda yapımcı da olan “Missy Elliott” ismindeki şarkıcıdır.

Jesy Nelson çok sayıda şarkıyı beğendiği bilinmektedir. Fakat son zamanlarda Jesy Nelson’un en sevdiği şarkılar Chris Brown’ın “Fame” ismindeki albümü ve Ed Sheeran’ın “+” ismindeki albümü içerisinde yer alan parçalardır.

Jesy Nelson’un en sevdiği film hangisidir? Jesy Nelson’un beğendiği sinema filmleri arasında ilk sıralarda yer alan film 2008 İngiliz yapımı bir aksiyon filmi olan orijinal ismi “Taken” Türkçesi ise “96 Saat” şeklinde çevrilen filmdir. Bu filmin yanında rock müziği konu alan bir komedi filmi olan “School of Rock” ismindeki sinema filmini ve Will Smith’in başrolde oynadığı “The Pursuit of Happyness” adındaki biyografik sinema filmini sevmektedir.

Jesy Nelson’un sevdiği şeyleri, Jesy Nelson’un favorilerini ve Jesy Nelson’un hoşlandığı şeyleri soru cevapşeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Jesy Nelson’un en sevdiği arkadaşları kimlerdir? Jesy Nelson arkadaş olarak en çok Little Mix ismindeki müzik grubunun diğer üyeleri Leigh-Anne Pinnock, Jade Thirlwall ve Perrie Edwards’ı sevdiği bilinmektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir