Jim Carrey Hakkında Az Bilinenler, Jim Carrey Hakkında İlginç Bilgiler

Yazımızda Jim Carrey hakkında az bilinenler ve Jim Carrey hakkında ilginç  bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Jim Carrey önümüzdeki Kasım ayında vizyona girecek olan “Dumb and Dumber To” ismindeki filmde “Lloyd Christmas” karakterini canlandırmayı kabul etmiştir.

Jim Carrey hastalığı nedeniyle zaman zaman sıkıntılı günler yaşayan ünlülerdendir. Jim Carrey  “ADHD (Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu) rahatsızlığına sahiptir. Aynı zamanda ünlü oyuncu depresyon ile mücadele etmektedir. Jim Carrey depresyonunu kontrol altında tutmak için bir yatıştırıcı ve sakinleştirici olan “Prozac” almıştır. Fakat sonunda psikolojik sorunlarıyla baş edebilmek için ilaç desteği almayı bırakmaya karar vermiş ve hatta ilaç benzeri etki gösterdiğine inandığı kahve bile kullanmadığını belirtmiştir.

Jim Carrey evliliklerinden bahsedersek ünlü aktör iki evlilik yapmıştır. İlk evliliğini aktris olan ve “Comedy Store” garsonu olan Melissa Womer ile 1987’de yapmıştır. 1995 yılında ayrılmışlar Jim Carrey bir yıl sonra “Dumb and Dumber” filminden rol arkadaşı Lauren Holly ile ikinci evliliğini yapmıştır. Bu evlilik de bir yıl sürmüştür.  1990’ların sonlarında ve 2000’lerin başlarında ünlü aktörün adı pek çok kişiyle birlikte anılmış sonunda “Me, Myself and Irene” ismindeki filmde beraber oynadıkları “Renée Zellweger” ile nişanlanmıştır. 2005 yılında ise “Jenny McCarthy” ile biraraya gelen ve bir yıl sonra nişanlanan çift 2010 yılında arkadaş kalarak ayrılmışlardır.

Jim Carrey nereli sorusunun cevabı aslında Kanadalı olan ünlü sinema oyuncusu 2004 yılında Amerikan vatandaşlığı almıştır. Şu anda çifte vatandaşlık taşımaktadır.

Jim Carrey hakkında gerçekleri, Jim Carrey hakkında az bilinenleri, Jim Carrey ile ilgili bilgileri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızı başarılı oyuncu ile ilgili son bir bilgi verip sonlandıracağız. Jim Carrey çocuklar için 2013 yılında “Roland Rolls” isminde bir kitap çıkarmıştır. Ayrıca aynı yıl Jim Carrey “The Eels” ile birlikte “Funny or Die” aracılığıyla bir müzik videosu çıkarmıştır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir