Johnny Depp Hakkında Gerçekler, Kısaca Hayatı, Johnny Depp Hakkında Kısa Bilgiler

johnny-deppYazımızda Johnny Depp hakkında gerçekler, Johnny Depp’in kısaca hayatı, Johnny Depp hakkında kısa bilgiler konusunu ele alacağız.

Johnny Depp’in takma adları nelerdir? Ünlü şarkıcı Johnny Depp’in çok sayıda takma ismi vardır. Bunlardan bazıları Mr. Stench, Colonel ve Donkey Dick gibidir. Johnny Depp’in ayırt edici özellikleri nelerdir? Johnny Depp’in belirgin elmacık kemikleri, 80’lerde gençlerin çoğunun idolü olması, vücudunun çeşitli yerlerindeki 29 farklı dövmesi, yakın dostu yönetmen Tim Burton ile sıkça çalışması, yerli Amerikalılar olan Kızılderili kökenli olması ve aşırı sigara içmesinden dolayı kısık sesli konuşması onu farklı kılan dikkat çekici özelliklerdir. Johnny Depp’in dövmeleri hayatında büyük önemi olan insanlar ve olaylarla ilgilidir.

Johnny Depp hangi okulda okudu? Johnny Depp liseyi ülkesi Amerika’nın Florida eyaletinde bulunan Miramar Lisesi’nde okumuştur. Fakat ünlü aktör 15 yaşında iken okulu bırakmıştır. Johnny Depp’in okulu bırakmasının nedeni bir rock  müzisyeni olmak istemesidir. Annesinin 12. yaş gününde doğum günü hediyesi olarak ona gitar hediye etmesi sonrasında müziğe ilgi duymaya başlayan yıldız oyuncu, garage rock tarzında müzikler çalmaya başlayarak kariyerinde bu yönde ilerlemeye karar vermiştir.

Johnny Depp ne zaman doğdu? Johnny Depp 1963 yılında doğmuştur. Johnny Depp’in doğum tarihi 9 Haziran 1963’tür. Johnny Depp nerelidir? Johnny Depp bir Amerikalıdır. Amerika’nın Kentucky’e bağlı Owensboro kentinde dünyaya gelmiştir. Fakat ünlü aktör Florida’da yetişmiştir.  Johnny Depp’in burcu nedir? Johnny Depp’in burcu ikizlerdir.

Johnny Depp’in dini nedir? Johnny Depp herhangi bir dini inancı benimsediğine dair henüz bir açıklama yapmamıştır. Ancak ünlü aktör ateist bir ailede yetişmiştir.

Johnny Depp’in ailesine baktığımızda ünlü sanatçının bir kız bir de erkek kardeşi olduğunu görürüz. Johnny Depp’in annesinin ismi Elizabeth (Betty) Sue Wells Palmer’dir. Elizabeth hizmetçilik yapmıştır. Johnny Depp’in babasının ismi ise John Christopher Depp’tir. John Christopher bir şehir mühendisidir. Johnny Depp’in bir de üvey babası vardır. Johnny Depp’in annesi ikinci evliliğini Robert Palmer ile yapmıştır. Johnny Depp’in kız kardeşinin adı Christi Dembrowski, erkek kardeşinin adı ise D.P. Depp’tir. D.P. Depp yıldız oyuncunun üvey kardeşidir.

Johnny Depp hakkında gerçekler, Johnny Depp’in kısaca hayatı, Johnny Depp hakkında kısa bilgiler konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Johnny Depp’in evcil hayvanı var mı sorusunu cevaplayacağız. Johnny Depp’in evcil hayvanı vardır. Ünlü oyuncunun evcil hayvan olarak birkaç köpeğe baktığı bilinmektedir.

You may also like...

3 Responses

  1. ali diyor ki:

    Jack Kerouac “YOLDA” diye yazarsan pek çok site ve mağaza bulabilirsin

  2. gizem diyor ki:

    Acaba o kitapları nereden bulabiliriz? D&R’ın internet sitesine baktım ama bulamadım.Bildiğiniz bir site veya bir mağaza varsa ve haber verirseniz çok mutlu olurum :)

  3. ecemm diyor ki:

    Bigiler icin Çok tesekkur ederim. Umarim onun hakkinda daha fazla bilgi bulabilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir