Johnny Depp’in Kişisel Özellikleri, Johnny Depp İle İlgili Bilinmeyenler

johnny-deppYazımızda Johnny Depp’in kişisel özellikleri ve Johnny Depp ile ilgili bilinmeyenler konularını soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü sanatçı Johnny Depp’in ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Johnny Depp’in boyu kaçtır? Johnny Depp’in boyu 1,76 metredir. Johnny Depp’in kilosu kaçtır? Johnny Depp 67 kg kiloya sahiptir. Johnny Depp’in saç rengi nedir? Johnny Depp’in saç rengi koyu kahverengidir. Johnny Depp’in göz rengi nedir? Johnny Depp ismi ile tanınan oyuncu koyu kahverengi rengi gözlere sahiptir.

Johnny Depp’in alerjisi var mı? Johnny Depp çocukken çikolataya karşı alerjisi vardı.

Johnny Depp’in ayakkabı numarası kaçtır? Johnny Depp ismindeki Amerikalı oyuncu Amerikan standartlarına göre 10 numaralı ayakkabıları giyebilmektedir. Johnny Depp’in kaç numara kıyafet giyebilmektedir? Johnny Depp Amerikan standartlarına göre 7 numaralı kıyafetler giyebilmektedir.

Johnny Depp nasıl ünlü oldu? Johnny Depp’in kariyeri ünlü yönetmen Tim Burton ile tanışması ile farklı bir noktaya gelmiştir. Zaten 80’lerde gençlerin hayranı olan ve dünyada çok sayıda insan tarafından tanınmaya başlayan başarılı aktör, 1990’lı yıllarda Tim Burton ile birlikte zirveye ulaşmıştır. 1987 ile 1991 yılları arasında yayınlanan “21 Jump Street” adındaki polisiye dizide başarıyla canlandırdığı polis memuru Thomas karakteri ile çok konuşulan ünlüler arasına girmeyi başarmıştır. 1990 yılında Tim Burton’ın yönettiği Johnny Depp’in başrolde oynadığı “Makas Eller” filmi dünya genelinde 80 milyon dolara yakın hasılat elde etmiş hem Tim Burton’ı, hem de Johnny Depp’i önemli bir noktaya taşımıştır.

Johnny Depp’in ilk oynadığı filmin adı nedir? Johnny Depp 1984 yılında ilk kez bir filmde oynamıştır. Wes Craven tarafından hem yazılan hem yönetilen Amerikan yapımı bir korku filmi olan “Elm Sokağında Kabus” ismindeki filmde kendisini “Glen Lantz” adındaki karakteri canlandırmış, çıkış filminde önemli bir rol almıştır.

Johnny Depp’in kişisel özellikleri ve Johnny Depp ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda genç sanatçı ile ilgili son soru Johnny Depp’in ilk albümünün ismi nedir? Johnny Depp müziğe büyük ilgi duyan bir aktör olmasıyla bilinir. Ünlü oyuncu çok sayıda şarkı için gitar çalmış, aynı zamanda bir çok müzik videosunda görünmüştür. Fakat ünlü oyuncu bugüne kadar herhangi bir albüm çıkarmamıştır.

You may also like...

2 Responses

  1. cleo diyor ki:

    joonnni depp sen iyi birisin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir