Johnny Depp’in Sevdiği Şeyler, Favorileri, Johnny Depp’in Hoşlandığı Şeyler

johnny-deppYazımızda Johnny Depp’in sevdiği şeyleri, Johnny Depp’in favorilerini ve Johnny Depp’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Johnny Depp’in en sevdiği yemek nedir? Johnny Depp’in favori yiyecekleri Meksika yemekleridir. Ayrıca ünlü aktör tavuk içeren yiyecekleri, çikolatayı ve pudingi de yemeyi sevmektedir. Johnny Depp’in en sevdiği renk nedir? Johnny Depp en çok siyah rengini sevmektedir.

Johnny Depp’in ziyaret etmeyi en sevdiği yer neresidir? Johnny Depp pek çok yeri çeşitli konuşmalarında övmüştür. Bu yerlerden bazıları doğduğu kent Owensboro, büyüdüğü kent Miramar, Londra, New York, Los Angeles, Miami, Malibu, Meudon, Paris ve Norfolk gibi kentlerdir.

Johnny Depp’in en sevdiği film hangisidir? Johnny Depp en çok 1987 İngiliz yapımı bir kara komedi filmi olan “Withnail and I” ismindeki filmi izlemekten hoşlanmaktadır.

Johnny Depp’in en sevdiği şarkı hangisidir? Johnny Depp en çok Bob Dylan’ın “Forever Young”, Concrete Blonde’nin “Joey”, Aerosmith’ın “Seasons of Wither” ve The Lemonheads’in “It’s a Shame About Ray” isimli şarkılarını dinlerken keyif almaktadır. En sevdiğin müzik grupları hangisi sorusuna ise Johnny Depp; İngiliz rock müzik grupları The Rolling Stones, Beatles ve Oasis, “Boston’ın Kötü Çocukları” ve “Amerika’nın en büyük rock and roll grubu” gibi yakıştırmaların yapıldığı Aerosmith gibi grupların ismini vermiştir.

Johnny Depp’in en sevdiği kişi kimdir? Johnny Depp en çok ABD’li gazeteci ve yazar Hunter Stockton Thompson’ı, Kanadalı romancı ve şair Jack Kerouac’ı, ve İngiltere başta olmak üzere çeşitli ülkelerde yaptığı duvar resimleriyle ünlenen sanatçı Banksy’yi sevmektedir. Johnny Depp’in en sevdiği kitaplar hangileridir? Johnny Depp’in en çok hoşlandığı kitaplar Jack Kerouac’un “On the Road” isimli kitabı ile “Rum Diaries” adlı kitaplardır.

Johnny Depp’in sevdiği şeyleri, Johnny Depp’in favorilerini ve Johnny Depp’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Johnny Depp’in en sevdiği aksesuar nedir? Johnny Depp aksesuar olarak en çok fötr şapkalarıyla, bileklikleriyle, güneş gözlükleriyle ve günlük gözlükleriyle bilinen bir ünlüdür.

You may also like...

3 Responses

  1. gizem diyor ki:

    o kitapları nereden bulabiliriz ? d&r’ın int. sayfasına baktım ama bulamadım bildiğiniz bir site veya mağaza varmı acaba ?

  2. ceren diyor ki:

    gerçekten çok güzel bir anlatım yapmışsınız zaten johnny nin hayatı süper seni seviyorum john christoper depp <3

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir