Jorge Blanco Boyu Ve Kilosu, Jorge Blanco Hakkında Bilinmeyenler

 

jorgeYazımızda Jorge Blanco’nun fiziksel özellikleri, kilosu ve boyu, Jorge Blanco hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü oyuncu Jorge Blanco’nun ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Jorge Blanco’nun boyu kaçtır? Jorge Blanco’nun boyu 1,80 metredir. Jorge Blanco’nun kilosu kaçtır? Jorge Blanco 61 kg kiloya sahiptir. Jorge Blanco’nun saç rengi nedir? Jorge Blanco saç rengi açık kahverengi olan sanatçılardandır. Jorge Blanco’nun göz rengi nedir? Jorge Blanco ismi ile tanınan oyuncu mavi renkli gözlere sahiptir.

Jorge Blanco’nun ayırt edici özellikleri nelerdir? Jorge Blanco’nun hem oyunculuk hem şarkıcılık hem de dans alanında yetenekli olması ve Dünyaca tanınan bir Meksikalı oluşu onun en belirgin ayırt edici özellikleridir.

Jorge Blanco’nun ilk oynadığı filmin adı nedir? Jorge Blanco’nun çıkış yaptığı film 2008 yapımı olan “High School Musical: El Desafio Mexico” ismindeki filmidir. Jorge Blanco bu filmde yardımcı rolde yer alarak “Jorge” karakterini canlandırmıştır.

Jorge Blanco’nun ilk oynadığı dizinin adı nedir? Jorge Blanco ilk kez 16 yaşındayken bir filmde rol almıştır. 2007 yılında “High School Musical: La Selección” ismindeki realite TV programında yer almıştır.

Jorge Blanco nasıl ünlü oldu? Jorge Blanco Türkiye’de de 2013 yılından itibaren yayınlanan ve ilgiyle izlenen Disney Channel yapımı komedi, drama ve müzikal türünden bir dizi olan “Violetta” serisi ile dünya genelinde üne kavuşmuştur. Jorge Blanco 21 yaşındayken 2012 yılının Mayıs ayında yayınlanmaya başlayan dizide “Leon” karakterini canlandırmaktadır. Dizinin ilk sezonunda fazla öne çıkmayan Leon karakteri ikinci sezon kendisini hissettirmeye başlamıştır.

Jorge Blanco’nun hayranlarına ne denir? Dünya genelindeki Jorge Blanco hayranları “Jorgistas” ismi ile anılırlar. Jorge Blanco’nun isminin anlamı “çiftçi” şeklindedir. Soyadının anlamı ise “beyaz”dır.Jorge Blanco’nun hobileri arasında ağzıyla müzik yapmak da vardır.

Jorge Blanco’nun fiziksel özellikleri, kilosu ve boyu, Jorge Blanco hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda genç sanatçı ile ilgili son soru Jorge Blanco’nun bildiği diller hangileridir? Genç aktör Jorge Blanco’nun ana dili İspanyolca’dır. Jorge Blanco İspanyolca dışında İngilizceyi de akıcı bir şekilde konuşabilmektedir.

You may also like...

6 Responses

 1. emine diyor ki:

  seni cok seviyom yaaa

 2. fatma diyor ki:

  ben hepinizden daha büyük hayranıyım ne derseniz deyin bn daha çok şey biliyiroum onla ilgili ve türkiye ye gelirsen istanbula diğil izmire gelsin

 3. büşra diyor ki:

  ya ben seni çok seviyorum ya kısa süre içinde lütfen İstanbula gel seni çok seviyorum en büyük hayranınım

 4. gozel diyor ki:

  Lutfen azerbaycana konser ver nolur. sana bayiliyorum

 5. Aygun diyor ki:

  jorge blanco seni coooox seviyorum lutfen Azerbaycana konsert vermeye gel.sana bayiliyorum

 6. melisa diyor ki:

  jorge blanco seni çok seviyorum lütfen en kısa sürede istanbula konser vermeye gel. Senin en büyük hayranınım seni çok seviyorum meksikalımmmmmm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir