Josh Hutcherson Kimdir, Hayatı, Josh Hutcherson Hakkında Bilgi

josh-hutchersonYazımızda Josh Hutcherson kimdir, Josh Hutcherson’un kısaca hayatı, Josh Hutcherson hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Josh Hutcherson’un gerçek adı nedir? Josh Hutcherson ismi ile tanınan genç oyuncunun gerçek ismi Joshua Ryan Hutcherson’dur. Josh Hutcherson’un takma adı nedir? Josh Hutcherson ismi ile tanınan oyuncunun takma isimleri ise “JHutch”, “Hutch”, “Jay Ryan” ve “Jake Ryan” şeklindedir. Yakın arkadaşları onu “JHutch” takma ismiyle çağırırlar.

Josh Hutcherson kimdir? Josh Hutcherson kısaca Amerikalı genç film ve televizyon oyuncusudur. Josh Hutcherson’un hayatına kısaca bakarsak genç aktör henüz dört yaşındayken bir aktör olmak istediğini ifade etmiştir. Bu yaşlarda çevresindeki insanları eğlendirmek onun için bir tutku haline gelmiştir. Ailesi onun bu isteğini o altı yaşına gelene kadar önemsememiştir. Oyunculuk kariyerinde 9 yaşındayken başlayan Josh Hutcherson, 2002 yılında televizyon filmlerinde; 2003 yılında ise sinema filmlerinde oynamaya başlamıştır.

Josh Hutcherson hangi okulda okudu? Josh Hutcherson ilkokulu doğduğu kentte bulunan “New Haven Elementary School” ismindeki okulda okumuştur. Ardından ailesi onun aktör olma konusundaki kararlılığını görmüş ve ünlü aktör okulu bırakarak evde annesi tarafından verilen eğitimi almaya başlamıştır.

Josh Hutcherson ne zaman doğdu? Josh Hutcherson 1992 yılında doğmuş genç bir aktördür. Josh Hutcherson’un doğum tarihi 12 Ekim 1992’dir. Josh Hutcherson’un burcu nedir? Josh Hutcherson’un burcu terazidir.

Josh Hutcherson nerelidir? Josh Hutcherson bir Amerikalıdır. Genç aktör Amerika’nın Kentucky’e bağlı Union kentinde doğmuştur.

Josh Hutcherson kimdir, Josh Hutcherson’un kısaca hayatı, Josh Hutcherson hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Josh Hutcherson’un ailesine baktığımızda ünlü oyuncunun bir erkek kardeşi olduğunu görürüz. Josh Hutcherson’un annesinin adı Michelle Hutcherson, babasının adı Chris Hutcherson’dur. Michelle Hutcherson geçmişte Delta Havacılık Şirketi’nde işçi olarak çalışırken günümüzde oğlunun asistanlığını yapmaktadır. Chris Hutcherson ise Amerikan Doğayı Koruma Ajansı’nda analist olarak çalışmaktadır. Josh Hutcherson’un erkek kardeşinin ismi  ise Connor Hutcherson’dur.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir