Julianne Moore’un Fiziksel Özellikleri, Ölçüleri, Julianne Moore Hakkında Bilinmeyenler

julianne_mooreYazımızda Julianne Moore’un fiziksel özellikleri, Julianne Moore’un ölçüleri ve Julianne Moore hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız. Bu sayede Türkiye’nin tanıtım yüzü olan sanatçı hakkında bilgi vereceğiz.

Öncelikle ünlü oyuncu Julianne Moore’un ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Julianne Moore’un boyu kaçtır? Julianne Moore’un boyu 1,65 metredir. Julianne Moore’un kilosu kaçtır? Julianne Moore 56 kg kiloya sahiptir.

Julianne Moore’un saç rengi nedir? Julianne Moore açık kahverengi saçlara sahip olan aktrislerdendir. Julianne Moore’un göz rengi nedir? Julianne Moore ismi ile tanınan oyuncu koyu kahverengi renkli gözlere sahiptir.

Julianne Moore’un ayakkabı numarası kaçtır? Julianne Moore Amerikan standartlarına göre 6 numara ayakkabıları giyebilmektedir. Julianne Moore’un kıyafet numarası kaçtır? Julianne Moore’un Amerikan standartlarına göre 6 numara elbiseleri giyebildiği bilinmektedir.

Julianne Moore’un ayırt edici özellikleri nelerdir? Julianne Moore’un koyu uzun saçları onun en belirgin ayırt edici özelliğidir.

Yazımızın bu bölümünde Julianne Moore’un ailesinden bahsedeceğiz. Julianne Moore’un kendisinden küçük bir erkek ve bir de kız kardeşi vardır. Julianne Moore’un annesinin ismi Anne Love şeklindedir. Anne Love bir psikolog ve sosyal hizmet uzmanıdır. Anne ve babası Anne Love henüz bir çocukken İskoçya’dan Amerika’ya göç etmiştir. Juliana Moore annesinden dolayı kendisini yarı İskoç olarak görmektedir ve 2011 yılında merhum annesini onurlandırmak için İngiliz vatandaşlığı almıştır.

Julianne Moore’un babasının adı ise Peter Moore Smith II şeklindedir. Peter Moore Smith Amerikan ordusunda paraşütçülük yapmıştır. Daha sonra askeri yargıç olmuş bu nedenle ailesini sürekli farklı yerlere sürüklemiştir. Julianne Moore babasının işi dolayısıyla tam dokuz farklı okulda eğitim görmüştür.

Julianne Moore’un erkek kardeşinin ismi ise Peter Moore Smith III şeklindedir. Peter bir yazardır. Son olarak Julianne Moore’un kız kardeşinin adı Valerie şaklindedir.

Julianne Moore’un fiziksel özellikleri, Julianne Moore’un ölçüleri ve Julianne Moore hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Julianne Moore’un ölçüleri nasıldır?Julianne Moore’un vücut ölçüleri 91 cm- 59 cm- 94 cm şeklindedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir