Justin Bieber Kimdir, Hayatı, Justin Bieber Hakkında Bilinmeyenler

Justin Bieber Yazımızda Justin Bieber kimdir, Justin Bieber’ın hayatı, Justin Bieber hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Justin Bieber’ın gerçek adı nedir? Justin Bieber ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismi Justin Drew Bieber’dır.

Justin Bieber’ın takma adı nedir? Justin Bieber’ın JB, The Biebs, JBiebs gibi takma isimleri vardır. 20 yaşındaki ünlü Amerikalı şarkıcı Nicholes Jerry Jonas kendisine Bustin Jieber ismini takmıştır.

Justin Bieber ne zaman doğdu? Justin Bieber 1994 yılında doğmuş genç bir şarkıcıdır. Justin Bieber’ın doğum tarihi 1 Mart 1994’tür.

Justin Bieber nerelidir? Justin Bieber Kanadalıdır. Justin Bieber Kanada’nın Güney Ontario eyaletinin London şehrinde doğmuştur.  Amerikan vatandaşlığı almayan sanatçı bunun nedeninin Amerika’nın bozuk sağlık sistemi olduğunu söylemiştir. Dünya’da sağlık sisteminin en iyi olduğu ülkenin kendi ülkesi olan Kanada olduğunu ifade etmiştir.

Justin Bieber’ın burcu nedir? Justin Bieber’ın burcu balıktır.

Justin Bieber’ın babasının adı nedir? Justin Bieber’ın biyolojik babası Jeremy Jack Bieber’dır. Justin Bieber ’ın babası sanatçının annesinden ayrıldıktan sonra bir evlilik yapmış ve bu evliliklerinden Jazmyn Kathleen Bieber ve Jaxon Julian Bieber isimlerinde iki çocuğu olmuştur. Son çıkan haberlere göre Justin son zamanlarda babası ile sık sık görüşmektedir.

Justin Bieber’ın annesinin adı nedir? Justin Bieber’ın annesi Pattie Mallette’dir. Pattie Mallette babasından ayrıldığı için Justin’i yalnız yetiştirmiştir. Pattie Mallette sanatçının babasından ayrıldıktan sonra hiç evlenmemiştir ve Justin Bieber’ı tek başına yetiştirmiştir.

Justin Bieber’ın annesi ve babası ne zaman ayrıldı? Justin Bieber’ın babası ve annesi Justin Bieber’ın doğumunun ardından ayrılmışlardır.

Justin Bieber’ın kaç kardeşi vardır? Justin Bieber’ın Abbie adında bir kız kardeşi olduğu söylenmektedir. Ancak bu haber yalanlanmıştır. Justin Bieber, Jeremy Jack Bieber ile Pattie Mallette’nin tek çocuğudur. Sanatçının baba aynı olmak üzere iki üvey kardeşi vardır. Üvey kardeşlerinin isimleri Jazmyn Kathleen Bieber ve Jaxon Julian Bieber’dır.

Justin Bieber’ın boyu kaçtır? Justin Bieber’ın boyu 1,70 metredir.

Justin Bieber’ın kilosu kaçtır? Justin Bieber 56 kg’dır.

Justin Bieber kimdir, Justin Bieber’un hayatı, Justin Bieber hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son olarak Justin Bieber nasıl ünlü oldu sorusunu cevaplayacağız. Justin Bieber Youtube sayesinde ünlü olan bir sanatçıdır. Annesi başarılı şarkıcının performanslarını Youtube’a yüklemiş bunları izleyen yetenek avcısı Scooter Braun onu keşfetmiştir. Sanatçı iki parçadan oluşan başarılı single’ının ardından geniş kitleler tarafından tanınır olmuştur. Single’ın ilk parçası 17 Kasım 2009’da “My World” olarak ikinci parçası 23 Mart 2010’da “My World 2.0” olarak çıkmıştır. Ardından çıkardığı single parçası “Baby” önemli başarılar elde etmiştir. Sanatçı 2012’de tüm dünyada 15 milyonluk albüm satışı gerçekleştirmiştir.

 

 

You may also like...

21 Responses

 1. er diyor ki:

  JUSTİN hakkında herşeyi biliyorum boyun 1 70 kilon 59

 2. Alperen diyor ki:

  Delikanlı bizken gönülleri çaldı justin.

 3. zeynep diyor ki:

  ay bayılıyorum sana peki Justin solak mı sağlak mı

 4. JB gamze JB diyor ki:

  nolursun Türkiye ye gel

 5. selen diyor ki:

  carliston biber

 6. belieber admin diyor ki:

  Justiiiiiiin seni çok sewiyorum aşkısı… gelmiş geçmiş en iyi belieber benim tabiiki…
  :)))

 7. justin diyor ki:

  Ben justinimmmmm

 8. bilber diyor ki:

  justin bieber twitter hesabında şarkıcılığı bıraktığını yazdı :(

 9. esra diyor ki:

  çok tatlısın yaaaaaaaaaaaa

 10. melisa diyor ki:

  aşkımmm benim yavv…;)))

 11. Melek diyor ki:

  Askm benim justin

 12. Bella diyor ki:

  I love you justin seni seviyoruz.

 13. betül bieber diyor ki:

  justınım benım

 14. demi diyor ki:

  aşım justine

 15. betül yağmur diyor ki:

  inanamıyorum Hristiyanlımı her halde ölücem :(

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir