Justin Timberlake Hakkında Az Bilinenler, Justin Timberlake Hakkında İlginç Bilgiler

Justin-TimberlakeYazımızda Justin Timberlake hakkında az bilinenler ve Justin Timberlake hakkında ilginç  bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Justin Timberlake evlendi mi? Justin Timberlake 2012 yılının Ekim ayında bir evlilik yapmıştır. Justin Timberlake kiminle evli? Justin Timberlake Amerikalı oyuncu ve eski bir model olan ve “7th Heaven” dizisindeki “Mary Camden” karakteri ile tanınan Jessica Biel ile evlidir. Justin Timberlake’in çocuğu var mı? Justin Timberlake henüz herhangi bir çocuk sahibi değildir.

Justin Timberlake’in öz kardeşi yoktur. Ünlü şarkıcının ebeveynleri o henüz üç yaşındayken boşanıp ikinci evliliklerini yapmışlardır. Babasının ikinci evliliğinden biri kız ikisi erkek olmak üzere üç üvey kardeşi dünyaya gelmiştir. Justin Timberlake’in en küçük üvey kardeşi kendisinden 12 yaş küçüktür. Justin Timberlake’in üvey kız kardeşi olan Laura Katherine doğumundan bir süre sonra vefat etmiştir. O sıralar “*NSYNC” grubunda solist olan Justin Timberlake grubun aynı isimde çıkardığı ilk albümünün bir parçasında ölen kardeşinden Türkçesi “Cennetteki Meleğim” olan “My Angel in Heaven” olarak bahsetmiştir.

Justin Timberlake çocukluğunda Disney Channel yapımı televizyon serisi olan “The New Mickey Mouse Club” ismindeki programda Britney Spears, Christina Aguilera, JC Chasez ve Ryan Gosling gibi isimlerle birlikte oynamıştır. Bu programa katılan isimler sonraki dönemlerde tüm dünyada bilinen ve ilgiyle takip edilen isimler olmuşlardır. Britney Spears Grammy ödülü kazanmış 100 milyon albüm satışı rakamına ulaşmış bir pop müzik sanatçısı olmuştur. Christina Aguilera Justin Timberlake ile ‘Justified & Stripped’ ismindeki konsere çıkmış ünlü bir müzisyendir. JC Chasez Justin Timberlake’in de içinde bulunduğu ‘N Sync müzik grubunun solistlerindendir. Ryan Gosling ise Akademi Ödülü almaya aday gösterilmiş ünlü bir sinema oyuncusudur.

Justin Timberlake hakkında gerçekleri, Justin Timberlake hakkında az bilinenleri, Justin Timberlake ile ilgili bilgileri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızı başarılı oyuncu ile ilgili son bir bilgi verip sonlandıracağız. Justin Timberlake hit şarkıları olan “Rock Your Body” ve “Cry Me a River” gibi parçalar onun çıkış solo albümü olan “Justified” ismindeki albümünde yer almaktadır.

You may also like...

1 Response

  1. misafir diyor ki:

    Çok teşekkür ederim sayfama çok yararı oldu 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir