Justin Timberlake Hakkında Gerçekler, Justin Timberlake İle İlgili Bilgiler

Justin-TimberlakeYazımızda Justin Timberlake hakkında gerçekler ve Justin Timberlake ile ilgili bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Justin Timberlake’in gerçek adı nedir?Justin Timberlake ismi ile tanınan sanatçının gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Justin Timberlake’in tam ismi Justin Randall Timberlake şeklindedir. Justin Timberlake’in takma adı nedir? Justin Timberlake ismi ile tanınan sanatçının yakınları ve hayranları tarafından telaffuz edilen takma isimleri “Jt” şeklindedir.

Justin Timberlake nerelidir? Justin Timberlake Amerikalı bir oyuncudur. Justin Timberlake’in doğduğu yer Amerika’nın Tennessee’ye bağlı Memphis kentidir. Ünlü yıldız Memphis ile Millington arasında bulunan “Shelby Forest” ismindeki küçük bir yerleşim yerinde çocukluğunu geçirmiştir.

Justin Timberlake hangi okulda okudu? Justin Timberlake ilkokul eğitimi için Millington’da bulunan “E. E. Jater Elementary School” ismindeki okula gitmiştir. Justin Timberlake bu okulda altıncı sınıfa kadar okumuş ardından evde özel eğitim almaya başlamıştır. Justin Timberlake lise ve ortaokul eğitimi için bir okula gitmemiş evde özel olarak almıştır.

Başarılı oyuncu Justin Timberlake kazandığı ödüllerle de adından bahsettirir. Yaklaşık 180 kez bir ödüle aday olarak gösterilen Justin Timberlake 50’nin üzerinde ödül kazanmıştır. Ünlü oyuncunun kazandığı ödüllerden önemli olanlar 6 “Grammy” Ödülü, 7 “Amerikan Music Awards” ödülü ve 4 “Emmy” ödülüdür.

Justin Timberlake’in evcil hayvanı var mıdır? Ünlü oyuncu Justin Timberlake’in boksör cinsi iki köpeği vardır. Justin Timberlake’in köpeklerinin isimleri “Buckley” ve “Brennen” şeklindedir.

Justin Timberlake hakkında gerçekleri ve Justin Timberlake ile ilgili bilgileri soru cevapşeklinde ele aldığımız yazımızda son olarak Justin Timberlake’in Türkiye’de vereceği konserden bahsedeceğiz. Justin Timberlake hayranları onu Türkiye konserinde görme şansına sahipler. Justin Timberlake Türkiye konseri 26 Mayıs 2014 günü gerçekleşecek. Justin Timberlake konseri İstanbul’da İstanbul Teknik Üniversitesi Maslak Kampüsü’nde bulunan İTÜ Stadyumu’nda olacak.

 

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir