Justin Timberlake’in Fiziksel Özellikleri, Ölçüleri, Justin Timberlake Hakkında Bilinmeyenler

Yazımızda Justin Timberlake’in fiziksel özellikleri, Justin Timberlake’in ölçüleri ve Justin-TimberlakeJustin Timberlake hakkında bilinmeyenlerkonusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü oyuncu Justin Timberlake’in ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Justin Timberlake’in boyu kaçtır? Justin Timberlake’in boyu 1,85 metredir. Justin Timberlake’in kilosu kaçtır? Justin Timberlake 76 kg kiloya sahiptir.

Justin Timberlake’in saç rengi nedir? Justin Timberlake açık kahverengi saçlara sahip olan şarkıcılardandır. Justin Timberlake’in göz rengi nedir? Justin Timberlake ismi ile tanınan oyuncu mavi renkli gözlere sahiptir. Justin Timberlake’in ayakkabı numarası kaçtır? Justin Timberlake Amerikan standartlarına göre 11 veya 12 numara ayakkabıları giyebildiği bilinmektedir.

Justin Timberlake’in ayırt edici özellikleri nelerdir? Justin Timberlake’in hoş görünüşü ve insanları büyüleyen güzel şarkıları ve sahne performansları onu farklı kılan ayırt edici özellikleridir.

Yazımızın bu bölümünde Justin Timberlake’in ailesinden bahsedeceğiz. Justin Timberlake’in annesi ve babası o henüz üç yaşındayken ayrılmışlar ve farklı kişilerle yeniden evlenmişlerdir. Başarılı şarkıcının öz kardeşi yoktur. Justin Timberlake’in annesinin ismi Lynn Harless’tir. Lynn “Just-In Time Entertainment” ismindeki şirketin sahibidir ve ikinci evliliğini bankacı Paul Harless ile yapmıştır. Justin Timberlake’in babasının adı ise Randall Timberlake’tir. Randall bir Baptist kilisesinde koro yöneticisidir ve ikinci evliliğini Lisa Timberlake ile yapmıştır.

Randall ikinci evliliğinden üç çocuk sahibi olmuştur. Justin Timberlake’in üvey erkek kardeşlerinin isimleri  sırasıyla Jonathan Perry Timberlake ve Stephen Robert Timberlake şeklindedir. Justin Timberlake’in üvey kız kardeşinin adı ise Laura Katherine Timberlake şeklindedir. Laura Katherine doğumundan sonra fazla zaman geçmeden hayatını kaybetmiştir.

Justin Timberlake’in fiziksel özellikleri, Justin Timberlake’in ölçüleri ve Justin Timberlake hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Justin Timberlake hangi özelliği ile bilinir? Justin Timberlake daha çok 1995 yılında kurulup 2002 yılında dağılan Justin Timberlake’in yanı sıra JC Chasez, Lance Bass, Joey Fatone ve Chris Kirkpatrick gibi isimleri de barındıran *NSYNC” ismindeki eski bir Amerikan pop müzik grubunun solisti ve en genç üyesi olması özelliği ile tanınır olmuştur. Grup özellikle 1990’ların sonlarında oldukça geniş bir hayran kitlesine sahipti.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir