Justin Timberlake’in Sevdiği Şeyler, Favorileri, Justin Timberlake’in Hoşlandığı Şeyler

Justin-TimberlakeYazımızda Justin Timberlake’in sevdiği şeyleri, Justin Timberlake’in favorilerini ve Justin Timberlake’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Justin Timberlake’in en sevdiği yemek hangisidir? Justin Timberlake’in genel anlamda sağlıklı yiyeceklerle beslenmekten hoşlanmaktadır. Justin Timberlake’in sevdiği yiyecekler arasında tahıllı kahvaltılık gevrekler ve makarna ilk sıralarda yer almaktadır.

Justin Timberlake’in en çok beğendiği yazar kimdir? Justin Timberlake yazarlardan en çok adli gerilim türünden eserleriyle tanınan bir yazar ve politikacı olan John Grisham’ı sevmektedir.

Justin Timberlake’in tuttuğu takım hangisidir? Basketbola ilgisi olan başarılı şarkıcı Justin Timberlake’in favori basketbol takımı Kuzey Carolina Üniversitesi’nin basketbol takımıdır.

Justin Timberlake’in en sevdiği film hangisidir? Justin Timberlake’in izlerken keyif aldığı beğendiği filmler arasında 1995 yapımı olan ve Christopher McQuarrie tarafından yazılıp Bryan Singer tarafından yönetilen “The Usual Suspects(Olağan Şüpheliler)”, 1996 yapımı bir korku filmi olan “Scream(Çığlık)” ve 1986 yapımı bir komedi filmi olan “Ferris Bueller’s Day Off(Ferris Bueller’le Bir Gün) gibi filmler vardır.

Justin Timberlake’in evcil hayvanı var mı? Justin Timberlake evcil hayvan olarak köpeklerden hoşlanan 2 tane boksör cinsi köpeği vardır. Justin Timberlake’in köpeklerinin isimleri “Buckley” ve “Brennen” şeklindedir.

Justin Timberlake’in en sevdiği arkadaşı kimdir? Justin Timberlake’in en sevdiği arkadaşı çocukluk arkadaşı ve iş ortağı olan Trace Ayala’dır. Justin Timberlake; Trace Ayala ile birlikte “William Rast” ismindeki giyim markasını oluşturmuştur.

Justin Timberlake’in favori müzik grupları hangileridir? Justin Timberlake’in en fazla hoşlandığı müzik grubu 1997 yılında dört üye ile kurulan bir İngiliz alternatif rock müzik grubu olan “Coldplay”dir.

Justin Timberlake’in sevdiği şeyleri, Justin Timberlake’in favorilerini ve Justin Timberlake’in hoşlandığı şeyleri soru cevapşeklinde ele aldığımız yazımızda son soruJustin Timberlake’in en sevdiği dizi hangisidir? Justin Timberlake’in sevdiği televizyon programları arasında ilk sırada yer alan yapım “Friends” ismindeki Amerikan komedi dizisidir. Dizi 1994 ile 2004 yılları arasında yayınlanmış bir “Altın Küre” ödülü kazanmıştır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir