Karan Brar Kimdir, Hayatı, Karan Brar Hakkında Bilgi

Yazımızda Karan Brar kimdir, Karan Brar’ın kısaca hayatı, Karan Brar hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Karan Brar’ın gerçek adı nedir? Karan Brar ismi ile tanınan genç oyuncu gerçek ismini kullanmaktadır. Karan Brar’ın tam adı da Karan Brar şeklindedir. Karan Brar ne zaman doğdu? Karan Brar 1999 yılında doğmuş genç bir aktördür. Karan Brar’ın doğum tarihi 19 Ocak 1999’dur. Karan Brar’ın yaşı 2014 itibarıyla 15’tir. Karan Brar’ın burcu nedir? Karan Brar’ın burcu oğlaktır.

Karan Brar nerelidir? Karan Brar Hint asıllı bir Amerikalıdır. Karan Brar nerede doğdu? Yetenekli oyuncu Amerika’nın Washington’a bağlı Redmond kentinde dünyaya gelmiştir. Karan Brar’ın konuştuğu diller arasında İngilizce, Hintçe ve Punjabi dili vardır.

Karan Brar kimdir? Karan Brar kısaca Amerikalı bir genç aktördür. Karan Brar’ın biyografisine, kısaca hayatına bakarsak yetenekli oyuncu kariyerine 2010 yılında 11 yaşındayken başlamıştır. O da çok sayıda ünlü çocuk yıldız gibi başlarda çeşitli reklam kampanyalarının içerisinde yer almıştır.

2010 yılından itibaren üst üste 3 yıl boyunca çekilen “Diary of a Wimpy Kid” ismindeki komedi film serisinde Hintli bir ortaokul öğrencisi olan “Chirag Gupta” karakterini başarıyla canlandırmıştır. Doğma büyüme Amerikalı olduğundan aslında mükemmel bir İngilizceye sahip olan Karan Brar filmde Hintli karakteri canlandırabilmek için özel ders almıştır.

Karan Brar nasıl ünlü oldu? Yer aldığı projelerdeki başarılarıyla dikkat çeken Karan Brar’ın ünlü olmasını ve dünya genelinde tanınmasını sağlayan yapım ise 2011 yılında başlamış olan ve günümüzde de devam eden ve “Jessie” ismindeki Disney Channel dizisidir. Karan Brar Debby Ryan’ın başrol oynadığı Jessie dizisinin ana karakterlerinden “Ravi Ross”u canlandırmaktadır.

Ayrıca Karan Brar 2011 yılından itibaren Disney Channel yapımı popüler dizilerde misafir oyuncu olarak yer almaya başlamıştır. Karan Brar “Good Luck Charlie” ve “Austin & Ally” dizilerinde konuk olarak bölümlük performans sergilemiştir.

Karan Brar’ın ailesine baktığımızda genç oyuncunun kendinden büyük Sabreena adında bir kız kardeşi vardır. Karan Brar’ın annesinin adı  Jasbinder Brar iken Karan Brar’ın babasının ismi  Harinder Brar şeklindedir. Karan Brar ailesi ile birlikte Los Angeles’ta yaşamaktadır. Karan Brar dini inanışı hakkında düşüncesini şu ana kadar açıklamamıştır.

Karan Brar’ın gittiği okul “Cedar Wood Elementary School” ismini taşır. Aynı okula bir zamanlar ünlü Amerikalı aktör “John Robert Powers” de gitmiştir.

Karan Brar’ın sevdiği şeyler arasında hip hop dansı, buz pateni, patenle kayma, yüzme ve video oyunları oynamak vardır. Karan Brar’ın sevmediği şey ise yoğun çalışma temposudur.

Karan Brar kimdir, Karan Brar’ın kısaca hayatı, Karan Brar hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Karan Brar’ın fiziksel özelliklerine değineceğiz. Karan Brar’ın boyu 1,57 metredir. Karan Brar’ın saç rengi koyu siyah iken Karan Brar’ın göz rengi de koyu kahverengidir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir