Kate Upton Kimdir, Hayatı, Kate Upton Hakkında Bilgi

kate uptonYazımızda Kate Upton kimdir, Kate Upton’un kısaca hayatı, Kate Upton hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Kate Upton’un gerçek adı nedir? Kate Upton ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismi Katherine Upton’dur. Kate Upton’un takma adı nedir? Kate Upton ismi ile tanınan sanatçının aslında takma ismi Kate Upton’dur. Kate Upton’un ayırt edici özellikleri nelerdir? Kate Upton’un dudağının üzerindeki beni ve vücut yapısı onun en belirgin ayırt edici özellikleridir.

Kate Upton kimdir? Kate Upton kısaca genç ABD’li model ve oyuncudur. Kate Upton 15 yaşındayken modelliğe başlamıştır. 2008 yılında modellik kariyerine devam edebilmek için New York’a taşınmıştır. Başarılı bir kariyeri olan ünlü model birkaç önemli ödül ve unvan kazanmıştır. 2011 yılında oyunculuğa başlayan Kate Upton ilk olarak “Tower Heist” adındaki komedi filmde, ardından 2012 yılında yine bir komedi filmi olan “The Three Stooges” da rol almıştır. Ünlü model “Tosh.0”, “Saturday Night Live” gibi dizilerde de oyunculuk yapmıştır.

Kate Upton ne zaman doğdu? Kate Upton 1992 yılında doğmuş genç bir modeldir. Kate Upton’un doğum tarihi 10 Haziran 1992’dir. Kate Upton’un burcu nedir? Kate Upton’un burcu ikizlerdir. Kate Upton’un dini nedir? Kate Upton Anglikan’dır.

Kate Upton nerelidir? Kate Upton bir Amerikalıdır. Amerika’nın Michigan’a bağlı St. Joseph kentinde doğmuştur.

Kate Upton hangi okulda okudu? Başarılı oyuncu Florida’ya bağlı Holy Trinity Episcopal Academy ismindeki okulda eğitim görmüştür. Kate Upton üniversite eğitimini ise Indiana University ismindeki okulda sürdürmektedir.

Kate Upton kimdir, Kate Upton’un hayatı, Kate Upton hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Kate Upton’un ailesine baktığımızda ünlü oyuncunun annesinin ismi Shelley’dir. Shelley Upton Teksas bölgesinin eski tenis şampiyonudur. Kate Upton’un babasının adı ise Jeff’tir. Jeff Upton, bir lisede spor direktörlüğü yapmaktadır. Kate Upton’un amcası olan Fred Upton Amerika’da milletvekilidir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir