Kate Upton’un Kişisel Özellikleri, Kate Upton Hakkında Gerçekler, İle İlgili Bilinmeyenler

kate uptonYazımızda Kate Upton’un Kişisel Özellikleri, Kate Upton hakkında gerçekler ve Kate Upton ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü oyuncu Kate Upton’un ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Kate Upton’un boyu kaçtır? Kate Upton’un boyu 1,78 metredir. Kate Upton’un kilosu kaçtır? Kate Upton 60 kg kiloya sahiptir. Kate Upton’un ölçüleri nasıldır? Kate Upton’un vücut ölçüleri 86 cm- 69 cm- 92 cm şeklindedir.

Kate Upton’un saç rengi nedir? Kate Upton sarışın bir modeldir. Kate Upton’un göz rengi nedir? Kate Upton ismi ile tanınan oyuncu mavi renkli gözlere sahiptir.

Kate Upton’un ayakkabı numarası kaçtır? Kate Upton Amerikan standartlarına göre 8,5; Avrupa standartlarına göre ise 39 numara ayakkabıları giyebilmektedir. Kate Upton’un kıyafet numarası kaçtır? Kate Upton Amerikan standartlarına göre 8; Avrupa standartlarına göre ise 38 numaralı elbiseleri giyebilmektedir.

Kate Upton nasıl ünlü oldu? ABD’li model ve oyuncu Kate Upton henüz 15 yaşındayken modelliğe başlamıştır. Amcası olan Fred Upton Amerika’da ünlü bir siyasetçidir. Bir modellik firmasında eğitimini aksatmadan modellik yapmayı sürdürürken New York’tan bir teklif gelmesi üzerine 2008 yılında New York’a taşınmıştır. Victoria’s Secret için modellik yapması, dünyada takip edilen önemli defilelerde boy göstermesi ve çeşitli dergilerden ödül ve ünvanlar elde etmesi ona ün kazandırmıştır. Oyunculuk teklifleri de alan Kate Upton birkaç dizi ve filmde rol almıştır.

Kate Upton’un Kişisel Özellikleri, Kate Upton hakkında gerçekler ve Kate Upton ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda genç sanatçı ile ilgili son soru Kate Upton’un ilk oynadığı filmin adı nedir? Kate Upton ilk olarak 2011 yılında “Tower Heist” adındaki komedi filmde rol almıştır. Filmde “Bay Hightower’ın metresi” karakterini canlandırmıştır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir