Kate Upton’un Sevdiği Şeyler, Favorileri, Kate Upton’un Hoşlandığı Şeyler

kate uptonYazımızda Kate Upton’un sevdiği şeyleri, Kate Upton’un favorilerini ve Kate Upton’un hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Kate Upton’un en sevdiği yemek hangisidir? Kate Upton en çok suşi yemekten keyif aldığını ifade etmiştir. Kate Upton’un en sevdiği hobisi nedir? Kate Upton sporsever bir insandır. Özellikle iyi bir at binicisi olmasıyla bilinir. Başarılı model bu konuda çeşitli ödüller kazanmıştır. Kate Upton’un en sevdiği renk nedir? Kate Upton en çok sarı ve pembe renklerini sevmektedir.

Kate Upton’un en çok hayran olduğu model kimdir? Kate Upton en çok 1981 doğumlu Brezilyalı model Adriana Lima’ya hayranlık beslemektedir.

Kate Upton’un en sevdiği spor hangisidir? Kate Upton spor dallarından en çok beysbol sporunu sevmektedir. Kate Upton’un en sevdiği beysbol takımı hangisidir? İyi bir beysbol takipçisi olan Kate Upton beysbol takımlarından “New York Yankees” takımını desteklemektedir.

Kate Upton’un en sevdiği parfüm hangisidir? Kate Upton “Chanel Coco” marka parfümlerden hoşlanmaktadır. Kate Upton’un en sevdiği maskara hangisidir? Kate Upton “Giorgio Armani Eyes to Kill” marka maskarayı sevmektedir. Kate Upton’un en sevdiği göz farı hangisidir? Kate Upton “Revlon ColorStay in Coffee Bean” marka göz farını kullanmaktan hoşlanır. Kate Upton’un en sevdiği saç ürünü hangisidir? Kate Upton’un en sevdiği saç ürünü ise “Sebbag Essentials”tır. Kate Upton’un en sevdiği güzellik ürünü hangisidir? Kate Upton “Chanel Hydramax + Active moisturizer” marka güzellik ürününü kullanmaktan hoşlanmaktadır.

Kate Upton’un en sevdiği yerler nerelerdir? Kate Upton en çok Los Angeles, Milan, Paris ve New York kentlerini sevmektedir.

Kate Upton’un sevdiği şeyleri, Kate Upton’un favorilerini ve Kate Upton’un hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Kate Upton’un en sevdiği kişiler kimlerdir? Kate Upton’un en çok Brezilyalı model Adriana Lima’yı ve fotoğrafçısı Terry Richardson’ı sevmektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir