Kellan Lutz Hakkında Gerçekler, Kellan Lutz İle İlgili Bilinmeyenler

Yazımızda Kellan Lutz hakkında gerçekler ve Kellan Lutz ile ilgili bilinmeyenler konularını soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü oyuncu Kellan Lutz’un ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Kellan Lutz’un boyu kaçtır? Kellan Lutz’un boyu 1,85 metredir. Kellan Lutz’un kilosu kaçtır? Kellan Lutz 80 kg kiloya sahiptir. Kellan Lutz’un saç rengi nedir? Kellan Lutz’un saç rengi sarıdır. Kellan Lutz’un göz rengi nedir? Kellan Lutz ismi ile tanınan oyuncu mavi rengi gözlere sahiptir.

Kellan Lutz’un ayakkabı ölçüsü nedir? Kellan Lutz ismindeki Amerikalı aktör Amerikan standartlarına göre 11 numaralı ayakkabıları giyebilmektedir.

Kellan Lutz nasıl ünlü oldu? Liseyi bitirdikten sonra ya üniversitede okuyup kimya mühendisi olmayı yada Amerikan Donanması’na girmek yerine oyunculuk kariyerinde ilerleme ya karar vermiştir. 2004 yılında “Model Citizens”, “The Bold and the Beautiful” gibi televizyon programlarında, 2006 yılında ise “Stick It” ve “Accepted” gibi filmlerde oynadı. Kellan Lutz’u asıl ünlü kılan ve tüm dünyada tanınır kılan yapım Stephenie Meyer’in romanından uyarlanan “Alacakaranlık” serisi olmuştur. Filmde “Emmet Cullen” karakterini canlandıran Kellan Lutz bu karakter ile özdeşleşmiştir.

Kellan Lutz’un ilk oynadığı filmin adı nedir? Kellan Lutz 2006 yılında ilk kez bir filmde oynamıştır. O sırada 21 yaşında olan ve kariyerine oyunculukla sürdürmeyi kararlaştıran Kellan Lutz, “Stick It” ismindeki Amerikan gençlik komedi drama filminde rol almış “Frank” karakterini canlandırmıştır.

Kellan Lutz hakkında gerçekler ve Kellan Lutz ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda genç sanatçı ile ilgili son soru Kellan Lutz’un ilk TV programı nedir? Kellan Lutz 19 yaşındayken ilk kez bir TV programında yer almıştır. Ünlü oyuncu 2004 yılında “Model Citizens” adındaki bir realite televizyon programında rol almıştır. Programda ünlü modeller Amerika’nın farklı bölgelerine seyahat edip basketbol sahaları, kuş kafesleri gibi yapıları inşa etmek gibi sosyal projelerde çalışmışlardır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir