Kellan Lutz Kimdir, Hayatı, Kellan Lutz Hakkında Bilgi

kellan-lutz-1Yazımızda Kellan Lutz kimdir, Kellan Lutz’un hayatı, Kellan Lutz hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Kellan Lutz’un gerçek adı nedir? Kellan Lutz ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismi Kellan Christopher Lutz’tur. Kellan Lutz’un ayırt edici özellikleri nelerdir? Kellan Lutz’un güçlü yapısı onun en belirgin ayırt edici özelliğidir.

Kellan Lutz kimdir? Kellan Lutz kısaca ünlü Amerikalı oyuncudur. Liseyi bitirdikten sonra ya üniversitede okuyup kimya mühendisi olmayı yada Amerikan Donanması’na girmeyi düşünmüştür. Ardından oyunculuk kariyerinde ilerleme fikrini geçerli kılmış, üniversitede kimya mühendisliği okumaktan ve Amerikan Donanması’nda çalışmaktan vazgeçmiştir. Çeşitli reklam filmlerinde, dizilerde sürekli veya küçük rollerde oynayan Kellan Lutz asıl Stephenie Meyer’in romanından uyarlanan “Alacakaranlık” serisinin sinemaya uyarlamasında canlandırdığı “Emmet Cullen” rolü ile özdeşleşmiştir. Film hakkında verdiği bir röportajda Rob ile birlikte oynarken gerçek kardeşlermiş gibi hissettiğini, bu hissi yaşamasa asla o bağı yansıtamayacaklarını ifade etmiş, romanın yazarı Stephenie’nin açıklamalarının onlara önemli katkı sağladığını söylemiştir.

Kellan Lutz ne zaman doğdu? Kellan Lutz 1985 yılında doğmuş genç bir sanatçıdır. Kellan Lutz’un doğum tarihi 15 Mart 1985’tir. Kellan Lutz’un burcu nedir? Kellan Lutz’un burcu balıktır.

Kellan Lutz nerelidir? Kellan Lutz bir Amerikalıdır. Amerika’nın North Dakota’ya bağlı Dickinson kentinde doğmuştur.

Kellan Lutz’un ailesine baktığımızda ünlü oyuncunun bir kız, altı erkek kardeşi olduğunu görürüz. Kellan Lutz’un annesinin ismi Karla’dır.Kellan Lutz’un babasının ismi ise Bradley’dir. Kellan Lutz’un kız kardeşinin adı Brittany iken erkek kardeşlerinin adları sırasıyla Brandon, Tanner, David, Daniel, Brad ve Chris şeklindedir.

Kellan Lutz kimdir, Kellan Lutz’un hayatı, Kellan Lutz hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Kellan Lutz’un evcil hayvanı var mı sorusunu cevaplayacağız. Kellan Lutz’un bir adet köpeği vardır. Kellan Lutz’un köpeğinin ismi Kola’dır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir