Kellan Lutz’un Sevdiği Şeyler, Favorileri, Kellan Lutz’un Hoşlandığı Şeyler

Kellan-Lutz-3Yazımızda Kellan Lutz’un sevdiği şeyleri, Kellan Lutz’un favorilerini ve Kellan Lutz’un hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Kellan Lutz’un en sevdiği hobisi nedir? Kellan Lutz hobi olarak en çok spor içeren aktivitelerle uğraşmayı sevmektedir. Bunlar içinde en dikkat çekicileri kaykay, ağırlık antrenmanı, beyzbol, basketbol, teniz, badminton ve danstır. Kellan Lutz’un en sevdiği renk nedir? Kellan Lutz en çok siyah ve kırmızı renklerini sevmektedir.

Kellan Lutz’un en sevdiği yer neresidir? Kellan Lutz en çok Amerika’da bir restoran fast-food zinciri olan Taco Bell’i ve ülkelerden de Güney Amerika’yı sevmektedir.

Kellan Lutz’un söylediği en iyi söz hangisidir? Ünlü model Kellan Lutz bir konuşmasında çocukluğundan bahsetmiş, çocukken büyükbabasının Iowa’daki tarlasında çalıştığını, fasulye ekip biçtiğini, suladığını, zararlı otları çapaladığını yani bugün cool görünmeyen işleri yaptığını söylemiştir. Bir başka konuşmasında ise ünlü olmaktan bahsederken zaman zaman bu durumun kendisi için aşağılayıcı bir hal aldığını, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen ve imza almak isteyenlerin olması bu duruma neden olduğunu ifade etmiştir. Kendisinin oyunculuk yapan normal bir insan olduğunu belirtmiş, hayranları için yaptığı bu küçük şeylerin kendisini mutlu ettiğini ifade etmiştir.

Kellan Lutz’un en sevdiği arkadaşları kimlerdir? Kellan Lutz’un en iyi arkadaşları Stephenie Meyer’ın romanından uyarlanan “Alacakaranlık Efsanesi” adlı film serisinden rol arkadaşları Robert Pattinson, Nikki Reed, Taylor Lautner, Elizabeth Reaser, Peter Facinelli ve Jackson Rathbone, Amerikalı artist ve müzisyen Michael Welsh, 1987 doğumlu ABD’li aktör Michael Angarano ve 1987 doğumlu ABD’li aktris ve model Ashley Greene’dir.

Kellan Lutz’un sevdiği şeyleri, Kellan Lutz’un favorilerini ve Kellan Lutz’un hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Kellan Lutz’un en sevdiği aksesuar nedir? Kellan Lutz aksesuar olarak en çok şapkasıyla bilinen ünlüdür.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir