Kendall Jenner Boyu, Kilosu, Ölçüleri, Kendall Jenner Hakkında Bilinmeyenler

Kendall Jenner hakkında bilinmeyenleri ve Kendall Jenner kilosu, ölçüleri ve boyunu ele alacağımız yazımızda başarılı modelnun fiziksel özelliklerine değineceğiz.

Öncelikle ünlü model Kendall Jenner’ın ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım.Kendall Jenner’ın boyu kaçtır? Kendall Jenner’ın boyu 1,78 metredir. Kendall Jenner’ın kilosu kaçtır? Kendall Jenner 55 kg kiloya sahiptir.

Kendall Jenner’ın saç rengi nedir? Kendall Jenner koyu kahverengi saçlara sahip olan sanatçılardandır. Kendall Jenner’ın göz rengi nedir? Kendall Jenner ismi ile tanınan model koyu kahverengi renkli gözlere sahiptir.

Kendall Jenner’ın ayakkabı numarası kaçtır? Kendall Jenner Amerikan standartlarına göre 10 numara ayakkabıları giyebilmektedir. Kendall Jenner beden ölçüsü kaçtır? Başarılı model Kendall Jenner Amerikan standartlarına göre 2; Avrupa standartlarına göre ise 32 numara kıyafetleri giyebilmektedir.

Kendall Jenner’ın ayırt edici özellikleri nelerdir? Kendall Jenner’ın gözleri ve uzun bacakları onun en farklı dikkat çekici özellikleridir.

Yazımızın bu bölümünde Kendall Jenner’ın ailesinden bahsedeceğiz. Kendall Jenner’ın annesinin ismi Kris Jenner şeklindedir. Kendall Jenner annesi Kris Jenner ünlü Amerikalı bir iş kadınıdır. İki evlilik yapan Kris Jenner ilk evliliğini 1978 yılında Kim Kardashian’ın babası Robert Kardashian ile yapmış 1990 yılında boşanmıştır. Bir yıl sonra 1991’de ise Bruce Jenner ile hayatını birleştirmiştir.

Kendall Jenner’ın babasının ismi Bruce Jenner şeklindedir. Bruce Jenner 1976 yılında olimpiyat madalyası kazanmış eski bir dekatlettir.

Kendall Jenner’ın anne ve babası ortak tek kız kardeşi vardır. Kendall Jenner’ın kız kardeşi kendisinden iki yaş küçüktür ve adı Kylie Jenner şeklindedir. Kendall Jenner ve Kylie Jenner ana kahramanı Kim Kardashian olan “Keeping Up with the Kardashians” ismindeki reality televizyon serisinde oynamışlardır. Kendall ve Klie ikilisi günümüzde modellik endüstrisinde kariyerlerini sürdürmektedir. Ünlü modelin anne ortak 4; baba ortak 4 olmak üzere 8 tane de üvey kardeşi vardır.

Kendall Jenner hakkında bilinmeyenleri ve Kendall Jenner kilosu, ölçüleri ve boyunu konu olarak soru cevap şeklinde işlediğimiz yazımızda son soru Kendall Jenner’ın ölçüleri nasıldır? Kendall Jenner’ın vücut ölçüleri 86 cm- 60 cm- 87 cm şeklindedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir