Kendall Jenner Hakkında Herşey, Kendall Jenner Hakkında Gerçekler

Kendall Jenner hakkında hemen herşeyden bahsettiğimiz yazı dizimizin sonuncusu olan bu yazımızda Kendall Jenner hakkında gerçekler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Kendall Jenner’ın gerçek adı nedir? Kendall Jenner ismi ile tanınan sanatçı gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Kendall Jenner’ın tam ismi Kendall Nicole Jenner şeklindedir. Kendall Jenner’ın takma adı nedir? Kendall Jenner ismi ile tanınan sanatçının yakınları ve hayranları tarafından telaffuz edilen lakapları arasında “Ken” ve “Kenny” gibi takma adları vardır.

Kendall Jenner nerelidir? Kendall Jenner Amerikalı bir modeldir. Kendall Jenner’ın doğduğu yer Amerika’nın Kaliforniya’ya bağlı Los Angeles kentidir.

Kendall Jenner hangi okulda okudu? Kendall Jenner “Sierra Canyon School” ismindeki okulda ve “Yorkshire High School” ismindeki lisede eğitim görmüştür. Başarılı model 2012 yılında evde özel ders almaya başlamıştır. Kendall Jenner 2014 yılı itibarıyla ise eğitim hayatına ara vermiştir.

Kendall Jenner evli mi? Başarılı televizyon kişiliği Kendall Jenner 2014 itibarıyla henüz bir evlilik yapmamıştır. Kendall Jenner’ın ismi uzun bir süre İngiliz müzik grubu “One Direction”ın üyelerinden birisi olan Harry Styles ile anılmıştır.

Kendall Jenner’ın arkadaşları arasında Amerikalı genç aktör Taylor Lautner; ünlü aktör Will Smith’in oğlu Jaden Smith ile kızı Willow Smith ve Amerikalı çocuk aktör Moises Arias gibi isimler yer almaktadır.

Kendall Jenner modelliğe kaç yaşında başladı? Kendall Jenner modellik kariyerine henüz 14 yaşındayken çocuk model olarak adım atmıştır. Kendall Jenner bu kariyerinde genelde küçük kız kardeşi Kylie Jenner ile beraber çalışmıştır.

Kendall Jenner kişilik olarak diğer kız kardeşlerinden daha sessiz ve sakindir. Ayrıca Kendall Jenner tüm Kardashian kızlarının en uzunudur.

Kendall Jenner’ın ilk dizisinin ismi nedir? Kendall Jenner 2007 yılında ilk kez bir televizyon programında oynamıştır. Kendall Jenner ana kahramanı üvey ablası Kim Kardashian olan “Keeping Up with the Kardashians” ismindeki reality televizyon programında kendisini oynamıştır.

Kendall Jenner hakkında herşey, Kendall Jenner hakkında gerçekler başlıklı yazımızda son soru Kendall Jenner’ın ilk filminin ismi nedir? Kendall Jenner 2014 itibarıyla herhangi bir filmde ne başrol oyuncusu olarak ne de küçük bir rol anlamında oynamamıştır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir