Kendall Jenner Kimdir, Hayatı, Kendall Jenner Hakkında Bilgi

Kendall jennerYazımızda Kendall Jenner kimdir, Kendall Jenner hayatı ve Kendall Jenner hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Kendall Jenner kimdir? Kendall Jenner kısaca ünlü ABD’li genç televizyon kişiliği ve modeldir. Her dönem magazin bültenlerinde çok konuşulan ve dünya genelinde geniş bir kitle tarafından takip edilen Kim Kardashian’ın üvey kardeşidir. Kim Kardashian’ın annesinin ikinci evliliğinden olan kardeşlerinden Kendall Jenner üvey ablası ile birlikte “Keeping Up with the Kardashians” adındaki televizyon programı ile yaptığı modellik ve girişimcilik çalışmalarıyla ismini duyurmuştur.

Kendall Jenner ne zaman doğdu? Kendall Jenner 1995 yılında doğmuş bir modeldir. Kendall Jenner’ın doğum tarihi 3 Kasım 1995’tir. Kendall Jenner yaşı 2014 itibarıyla 19’dur.

Kendall Jenner’ın biyografisi, kısaca hayatı, nasıl ünlü oldu? Kim Kardashian’ın annesinin olimpiyat şampiyonu eski bir atlet olan Bruce Jenner ile evliliğinden Kendall Jenner dünyaya gelmiştir.

2010 yılında “Paper” ismindeki magazin dergisinde yayınlanan makale serisi ile adını ilk kez duyurmuştur. O dönemlerde 14 yaşında olan genç ünlü modellik kariyerine adım atmıştır. Oyunculuğa olan ilgisini her fırsatta dile getiren ama eğitim hayatını da aksatmak istemeyen Kendall Jenner 2012 yılında evde özel ders almaya başlamıştır.

Öz kardeşi Kylie Jenner ile birlikte modellik ile bağlantılı çalışmalarını sürdüren Kendall Jenner ayrıca “Glee: The 3D Concert Movie” ve “the The Twilight Saga” filmleri için düzenlenen etkinlikler gibi önemli organizasyonlarda yer alma fırsatı yakalamıştır.

2007 yılından itibaren 9 sezondur yayınlanan ve günümüzde de süren “Keeping Up with the Kardashians” ismindeki realite televizyon serisinde de yer alan Kendall Jenner kardeşi Kylie ile birlikte girişimcilik faaliyetlerine başlamışlar markalaşan isim ve etkinlikleri ortaya çıkarmışlardır.

Kendall Jenner kimdir, Kendall Jenner hayatı ve Kendall Jenner hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Kendall Jenner’ın burcu nedir? Kendall Jenner’ın burcu akreptir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir