Kendall Jenner’ın Sevdiği Şeyler, Favorileri, Kendall Jenner’ın Hoşlandığı Şeyler

Yazımızda Kendall Jenner’ın sevdiği şeyleri, Kendall Jenner’ın favorilerini ve Kendall Jenner’ın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Kendall Jenner’ın en sevdiği yemek hangisidir? Kendall Jenner’ın hoşlandığı yiyecekler arasında en çok et yemeklerini yemeyi sevmektedir. Başarılı model hamburger ve patates kızartması gibi yiyeceklerden de hoşlanmaktadır. Kendall Jenner’ın en sevdiği renk nedir? Kendall Jenner’ın favori rengi mordur.

Kendall Jenner stil olarak örnek aldığı kişiler üç üvey kız kardeşleridir. Yani Kendall Jenner’ın stil ikonları Kim Kardashian, Kourtney Kardashian ve Khloe Kardashian’dır.

Kendall Jenner’ın en sevdiği alışveriş merkezleri hangileridir? Kendall Jenner’ın alışveriş yapmayı sevdiği yerler arasında Malibu’da bulunan Planet Blue, aksesuarları ve kıyafetleri ile ünlü Intermix, Urban Outfitters, Kitson, Nordstrom ve Dash gibileri vardır.

Kendall Jenner’ın en sevdiği güzellik ürünleri hangileridir? Kendall Jenner dudak parlatıcı markası olarak “Lip Lights” ismindeki ürünleri, Smashbox marka makyaj ürünlerini ve gözleri için ise “MAC Eye” marka ürünleri kullanmayı sevmektedir. Kendall Jenner henüz 11 yaşındayken kız kardeşi Kyle ile birlikte “Kendall & Kylie” ismindeki kendi kıyafet tarzlarını oluşturmuşlardır.

Kendall Jenner’ın en sevdiği müzik grubu hangisidir? Kendall Jenner müzik grubu olarak en çok Harry Styles, Zayn Malik, Louis Tomlinson, Liam Payne ve Niall Horan olmak üzere beş genç erkek üyeden oluşan İngiliz müzik grubu “One Direction”ı beğenmektedir.

Kendall Jenner’ın en sevdiği televizyon programı hangisidir? Kendall Jenner’ın beğendiği TV programları arasında ilk sırada yer alan yapım kendisinin de yer aldığı ana kahramanı üvey ablası Kim Kardashian olan “Keeping Up with the Kardashians” ismindeki reality televizyon programıdır.

Kendall Jenner’ın sevdiği şeyleri, Kendall Jenner’ın favorilerini ve Kendall Jenner’ın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Kendall Jenner’ın en sevdiği aksesar hangisidir? Kendall Jenner aksesuar kullanmayı sevmemektedir. Kız kardeşleri tarafından zorlanmadığı müddetçe kendi isteğiyle asla aksesuar kullanmadığını ifade etmiştir. Kendall Jenner birkaç defa elinde “prada” marka cüzdanı ile görüntülenmiştir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir