Kendall Schmidt Hakkında Az Bilinenler, Kendall Schmidt Hakkında İlginç Bilgiler

kendall schmidtYazımızda Kendall Schmidt hakkında az bilinenler ve Kendall Schmidt hakkında ilginç  bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Kendall Schmidt evlendi mi? Kendall Schmidt henüz bir evlilik yapmamıştır. Fakat başarılı şarkıcı “Big Time Rush” ismindeki dizide rol arkadaşı olan ve dizinin yardımcı aktrislerinden olan ve dizide “Jo Taylor” karakterini canlandıran Katelyn Tarver ile birliktedir. İkili ilk kez 2010 yılında dizinin çekimi esnasında tanışmıştır. Katelyn Tarver Kendal Schmidt’ten bir yaş büyüktür.

Kendall Schmidt’in oyunculuğa başlaması nasıl olmuştur? Kendall Schmidt henüz küçük yaşlarından itibaren oyunculukla iç içe olmuştur. Televizyon reklamlarında oynayarak bu alandaki ilk çalışmalarını yapan başarılı aktör henüz 5 yaşında iken bu alanda ilerlemeye başlamıştır.

Kendall Schmidt’in lider şarkıcı olduğu müzik grubu hangisidir? Ünlü oyuncu Kendall Schmidt şarkıcılık kariyeri de olan bir isimdir. James Maslow, Carlos Pena, Jr. ve Logan Henderson gibi isimlerin de bulunduğu Big Time Rush ismindeki müzik grubunun ana üyesidir. Kendall Schmidt bu grubu kurmadan önce Teksaslı bir arkadaşıyla birlikte söyledikleri “Heffron Drive” ismindeki müzik grubuna üye idi.

Kendall Schmidt’in boş zaman aktiviteleri nelerdir? Ünlü oyuncu Kendall Schmidt boş zamanlarında hobi olarak genelde sporla ilgilenmektedir. Kay kay ve sörf gibi faaliyetlerde bulunan Kendall Schmidt’in ayrıca tabii ki şarkı sözü yazmak da en sevdiği aktiviteler arasında yer almaktadır.

Kendall Schmidt’in ünlüler arasında hayran olduğu isim bir çok bağımsız filmde rol alan ünlü Amerikalı şarkıcı, aktris ve model olan “Zooey Deschanel”dır. Kendall Schmidt’in Big Time Rush ekibinde ise en sevdiği karakter ise James Maslow tarafından canlandırılan “James Diamond” karakteridir.

Kendall Schmidt’in Big Time Rush ismindeki televizyon serisinde oynamayı başlarda reddetmiş fakat Logan Henderson’un ısrarı üzerine kabul etmiştir.

Kendall Schmidt hakkında gerçekleri, Kendall Schmidt hakkında az bilinenleri, Kendall Schmidt ile ilgili bilgileri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızı başarılı oyuncu ile ilgili son bir bilgi verip sonlandıracağız. Kendall Schmidt’in evcil hayvanı var mı?  Yetenekli şarkıcı Kendall Shmidt çocukluğunda bir pet shop ta çalıştığı için hayvanlara karşı büyük bir ilgisi vardır. Bu sebeple beslediği ilginç hayvanlarla bilinir. 2 adet köpeği, bir kuşu, bir kedisi ve bir kaplumbağası olan yıldız ismin ayrıca bir tane de pitonu vardır. Kendall Schmidt’in pitonunun ismi Valentino, Kendall Schmidt’in kaplumbağasının adı ise Oscar şeklindedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir